Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Calheta Boutique Houses

🇵🇹Portugal
Calheta
appartement
Logies

Onderweg naar Calheta Boutique Houses zie ik waarom Madeira naast het ‘bloemeneiland’, ook wel het ‘bananeneiland’ wordt genoemd. Honderden, dan wel duizenden, groene bananenbomen staan er op de heuvels die mij omringen. Ik kom aan in Arco da Calheta, een klein dorp aan de zuidkant van het eiland. Hier ga ik de komende dagen heerlijk tot rust komen, dat voel ik nu al!

Vanaf mijn huis heb ik een wonderschoon uitzicht op de Atlantische Oceaan en om mij heen lijkt de groene heuvelrug het dorpje te omhelzen. Ik zet mijn koffers weg en loop snel richting het zwembad. De zon in mijn gezicht, turend over de azuurblauwe oceaan; het grote genieten kan beginnen.


Ik snap waarom de Nederlandse eigenaren Dave en Anne verliefd zijn geworden op dit plekje: het ademt rust en schoonheid. Vanaf mijn eigen terrasje kan ik in de avonden genieten van het laatste zonnetje, mijmerend wat ik de volgende dag zal gaan doen, of juist niet ga doen. En nog een fijn extraatje: er is ook een sauna waar je gratis gebruik van kunt maken. Ideaal voor een rustig moment na een wandeling of gewoon om jezelf even te verwarmen en te verwennen.

 

Met de persoonlijke tips van Dave en Anne, over alle mooie plekjes en de favoriete levada (wandelroutes) kan ik mijn weekje hier goed doorkomen. Madeira is oprecht de ‘Pearl of the Atlantic’, het liefst ga ik hier nooit meer weg!

Calheta Boutique Houses is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

9 maart 2027, 8 dgn
Amsterdam
€ 860

Bekijk ook deze aanbiedingen

Riad La Maison Du Sud

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Essaouira? Riad La Maison Du Sud is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 84 reizigers beoordelen Riad La Maison Du Sud gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Riad La Maison Du Sud, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Marokko? Boek jouw vakantie naar Riad La Maison Du Sud vandaag nog!

Vanaf

€ 364

B Bou Cortijo Bravo

Soort:
Als je hier logeert, voel, ruik en proef je de eeuwenoude charme. Je wordt in dit hotel verwend met smakelijke maaltijden en uitstekende service. De tuin is trouwens ook dé spot om de zon te zien zakken achter de Andalusische heuvels.

Vanaf

€ 765

Gran Hotel Costa del Sol

Soort:

Gran Hotel Costa del Sol ligt aan het strand van Mijas tussen Fuengirola en Marbella in. Vanaf het terras bij het zwembad loop je zo het strand. En alle kamers hebben zij-zeezicht én uitzicht op het prachtige Butibamba strand.

Gezellig iets drinken is natuurlijk erg belangrijk tijdens de vakantie. Voor je favoriete drankje wordt daarom gezorgd bij de poolbar of in de cafetaria El Zurbaran. Ook is er een hip chill-out terras, waar je iets kunt eten bij de snackbar en van een fleurige cocktail kunt nippen. En dat allemaal onder genot van een relaxt muziekje.
In Gran Hotel Costa del Sol is van alles te doen: tafeltennissen, darten, boogschieten en lekker zwemmen in het zwembad of zonnen op het terras. Ook de omgeving biedt vele mogelijkheden: van paardrijden en een balletje slaan op de golfbaan tot het bezoeken van indrukwekkende steden als Cordoba en Sevilla. En bijna vanzelfsprekend zijn er ook nog eens diverse watersporten te beoefenen in de buurt van het hotel.

Vanaf

€ 323

Hotel Mitsis Petit Palais Beach

Op nog geen vijf minuten wandelen van het langzaam in zee aflopende kiezelstrand ligt het gezellige Canvas by Mitsis Petit Palais. Ook het sfeervolle oude centrum van Rhodos-stad is te voet te bereiken, waar je heerlijk rond kunt slenteren, souvenirs kunt inslaan en keuze hebt uit veel gezellige terrassen. Het hotel maakt, zoals de naam al doet vermoeden, deel uit van de Mitsis keten.

Dit hotel bestaat uit een hoofdgebouw en bijgebouwen in de tuin, waar ook een fijn verkoelend zwembad ligt met daar omheen een groot zonneterras. Er is geen druk animatieprogramma, maar er wordt geregeld een gezellige avond georganiseerd waar je lekker mee kunt zingen met de karaoke of van typisch Griekse dans kunt genieten. Boek je op basis van all inclusive dan staat het buffet uitnodigend voor je klaar en is het smullen van de speciale gerechtjes. Trakteer jezelf eens op een versgebakken pizza uit de houtoven. Voor de kinderen is er een apart buffetje en kunnen zij hun eigen bordje opscheppen. Geniet ervan!

Vanaf

€ 616