Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Hotel Princess

🇬🇷Griekenland
Lassi
hotel
Logies en ontbijt

Het sfeervolle Hotel Princess is een leuk adres voor je vakantie op het prachtige eiland Kefalonia! Je kunt genieten van de mooie uitzichten en fijne faciliteiten. Kom helemaal tot rust terwijl je aan de rand van het zwembad zit of loop in een paar passen naar het zandstrand voor een heerlijke stranddag en de azuurblauwe zee. Dat wordt genieten in dat Griekse zonnetje!

Ook ben je slechts 200 meter verwijderd van het centrum van Lassi. Hier vermaak je je de hele dag. Lassi is een badplaats met een zandstrand en een winkelstraat. Aan vele stranden zijn er watersportmogelijkheden, voor de actievelingen onder ons. In de winkelstraat haal je leuke souvenirs en vermeng je jezelf met de Griekse cultuur aan de gezellige bars. Zien wij jou hier snel een lekker drankje bestellen?

Hotel Princess is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

9 oktober 2026, 8 dgn
Amsterdam
 743

Bekijk ook deze aanbiedingen

Invisa Aparthotel Casa Luis

Soort:

Invisa Aparthotel Casa Luis is een fijn adres voor een heerlijke vakantie op een rustige plek in Santa Eulalia. Het wordt gerund door een familie, de sfeer is gemoedelijk en de ligging perfect. Net buiten het centrum, maar je kunt gemakkelijk de gezelligheid in het centrum opzoeken.

Je geniet hier van twee zwembaden die voor iedereen toegankelijk zijn en er is een adults only zwembad op het dak met een schitterend uitzicht over de omgeving. Voor kleine kinderen is er een kleurrijke splashpool, waar zij de hele dag kunnen spelen. De appartementen en studio's zijn netjes onderhouden en erg comfortabel om heerlijk in uit te rusten of samen te proosten op het balkon na een dag zon en zee.

Je gaat vast ook naar Ibiza om wat van het eiland te zien. In Santa Eulalia kun je wandelen langs de rivier, het kerkje bovenop de heuvel bewonderen en door het centrum slenteren. Ben je op zoek naar de mooiste strandjes, bezoek dan zeker Cala Saladeta en Cala Conta. 

Vanaf

 619

Royal Myconian Resort

Dit exclusieve hotel combineert het authentieke van de Cycladen met het wereldse karakter van Mykonos. Al dwalend door dit hotel kom je de meest bijzondere kunstwerken tegen. Met een privéstrand voor de deur, fijne spa en een restaurant met uitstekende gerechten, voel je je hier een echte royal. Het hoeft je dus niet te verbazen dat dit hotel lid is van de 'Leading Hotels of the World'. De kamers zijn zeer stijlvol ingericht en service is hier uitgevonden. Kies voor extra comfort voor een kamer met jacuzzi op je balkon of terras en droom weg bij het waanzinnige uitzicht.

Vanaf

 1.298

La Vue D Or

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Sorrento? Hotel La Vue d Or is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 180 reizigers beoordelen Hotel La Vue d Or gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel La Vue d Or, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Italie? Boek jouw vakantie naar Hotel La Vue d Or vandaag nog!

Vanaf

 806