Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Hotel Nautilus

🇬🇷Griekenland
Barbati
hotel
Logies en ontbijt

Hotel Nautilus is een leuk sfeervol complex waar je een heerlijke vakantie zult beleven. De ligging van het complex is prachtig, met een schitterend uitzicht over zee. Het complex biedt vele faciliteiten voor jong en oud. Op een ligbedje aan het zwembad kun je heerlijk genieten en bent je zeker van het ultieme vakantie gevoel.

De kamers zijn eenvoudig en hebben een kleurrijke inrichting. Het zwembad is de ideale uitvalbasis om even helemaal af te koelen. Ook staat de barman klaar om jou favoriete cocktail klaar te maken. Dit wordt een top vakantie!

Hotel Nautilus is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

29 september 2026, 6 dgn
Charleroi
 372

Bekijk ook deze aanbiedingen

Amarilia

Op zoek naar een ontspannen verblijf aan de Atheense Rivièra? Het 4-sterren Hotel Amarilia in Vouliagmeni biedt een ideale combinatie van strand en stad. Op slechts 50 meter van het zandstrand en 17 kilometer van het historische centrum van Athene, geniet je van het beste van beide werelden. De elegante kamers zijn ingericht in warme kleuren en voorzien van moderne gemakken. Begin je dag met een uitgebreid ontbijtbuffet en ontspan bij het zwembad of op het zonneterras. Ontdek de nabijgelegen winkels en uitgaansgelegenheden op slechts 100 meter afstand. Boek nu je verblijf bij D-reizen en ervaar het zelf!

Vanaf

 652

Three Corners Happy Life

Soort:
Het Selections hotel Three Corners Happy Life Beach Resort ligt in duikersparadijs Marsa Alam en behoort tot de populaire Belgische keten Three Corners. Er zijn diverse snorkel- en duikmogelijkheden en allerlei leuke activiteiten voor jong en oud.

Het hotel ligt op een rustig plekje, tussen de Sahara en de kristalblauwe zee. De omgeving is zo rustig, dat als je goed luistert, je de zee kunt horen ruisen en dat het strand vlak voor de deur, speciaal en alleen geschikt is voor gasten van het hotel. Om in de ontspanningsmodus te blijven, biedt het hotel alle voorzieningen die je nodig hebt voor een relaxte vakantie. Zo vind je er bijvoorbeeld een minisupermarkt, een strandbar, twee restaurants en een souvenirwinkeltje. Schuif gezellig aan in de bedouinentent en proef de Egyptische keuken. Wie zin heeft in wat meer actie kan met een duikbril de zee in of zich wagen aan een potje beachvolley.

Waar iedereen enorm 'happy' van wordt bij Three Corners Happy Life Beach Resort, is het waterpark. Hier kun je van maar liefst drie stoere waterglijbanen roetsjen of met je oogjes dicht over de 'lazy river' dobberen! Ook is er een kidssplash waterspeelplein in piratenthema, eindeloos vermaak!

Vanaf

 560

Egon Hamburg City

Soort:
Ben je van plan Hamburg te bezoeken? Het 3-sterren Egon Hotel Hamburg City ligt in het hart van de stad, vlak bij de beroemde Reeperbahn en op korte loopafstand van de haven en de Landungsbrücken. Met 150 kamers biedt dit hotel een comfortabele uitvalsbasis voor jouw stedentrip. Het hotel beschikt over een modern bistro en een uitgebreid ontbijtbuffet om je dag goed te beginnen. Dankzij de uitstekende verbindingen met het openbaar vervoer, met een S-Bahn station op slechts 50 meter afstand, bereik je eenvoudig de belangrijkste bezienswaardigheden van Hamburg. Of je nu de historische Speicherstadt wilt verkennen of wilt winkelen in de Mönckebergstraße, alles is binnen handbereik. Klaar om Hamburg te ontdekken? Boek je verblijf bij D-reizen en geniet van een zorgeloze reis!

Vanaf

 307

Finca el Tossal

Soort:

Op een dag sloeg ik een weg in die mijn leven een stuk mooier maakte. Een pad dat leidde naar de oase van Finca el Tossal. Die ochtend liet ik de havenstad Alicante achter me en even voelde het alsof ik een tijdreis maakte, want een half uurtje en flink wat hobbelen in de auto later, kwam ik aan in de Algar vallei waar de natuur wonderschoon is en relaxen de hoogste staat bereikt. En nu lig ik op een loungebed bij het zwembad dat uitkijkt over al dat moois. Het is tijd voor een siësta en ik zucht diep. Finca el Tossal kwam op mijn pad en dat blijf ik voorlopig nog heel lang bewandelen.

Dit boetiekhotel ligt in de Algar vallei met bergen die grote hoogten bereiken, gecombineerd met een prachtig uitzicht op de Middellandse zee en ontelbaar veel naald-, sinaasappel-, limoen-, avocado- en amandelbomen. Vanuit je kamer kijk je in de verte naar de Middellandse zee. En hoewel de stranden daar druk bevolkt zijn, siert hier de rust in al haar glorie. De sfeer is er ultiem relaxt en het is dan ook niet gek dat er overal op de finca genoeg plekken zijn waar je kunt genieten van de zon. De patio met de bomen, de bloeiende tuin met haar palmen of het speelse zwembad met de ligbedden. Of je strijkt neer op één van de loungebedden of drinkt een glas wijn met uitzicht over zee.

Vanaf

 781