Altijd het beste aanbod
Veilig boeken bij betrouwbare partners
Op een prachtige groene plek, midden in een glooiend landschap ligt Hotel Ino Village. Dit verblijf, met Boutique label, is voor iedereen perfect die op zoek is naar ontspanning en rust, maar toch alles bij de hand wil hebben.
Na het uitgebreide ontbijt, met verse ingrediënten uit eigen tuin, kun je vast de verleiding niet weerstaan om een frisse duik te nemen in het zwembad. Voor een typisch Grieks diner kun je natuurlijk naar Samos Stad of Kokkari. Maar blijf je liever wat dichter bij huis dan zijn de heerlijke maaltijden die in Restaurant Elea geserveerd worden ook een aanrader. Bij de bar schenkt de barman als afsluiter van de dag nog graag een drankje in.
Hotel The Hello ligt in Gumbet, Bodrum, direct aan het prachtige strand. Je geniet hier van een gezellige sfeer, midden in een levendige omgeving vol winkels, bars en uitgaansgelegenheden. Het hotel combineert comfort met een relaxte vakantievibe, perfect voor wie alles binnen handbereik wil.
De kamers zijn modern en fris ingericht, met een balkon of terras. Je kijkt uit op het zwembad, het land of de tuin, afhankelijk van waar je verblijft. De stijl is jong en praktisch, met alles wat je nodig hebt voor een ontspannen verblijf.
Er zijn twee buitenzwembaden, waarvan één met kinderbad. Alle maaltijden worden in buffetvorm geserveerd, inclusief lokale drankjes dankzij het all-inclusive concept. Er is ook een gezellige bar voor een drankje aan het einde van de dag. Heb je wat meer zin in actie? Speel dan gezellig met vrienden of familie tafelvoetbal of darts.
De ligging is top: het strand ligt letterlijk voor je deur en ook het bruisende centrum van Gumbet bereik je in een paar minuten. Voor een uitstapje ligt het centrum van Bodrum, met z'n kasteel en jachthaven, op korte rijafstand.