Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Zenit Malaga

🇪🇸Spanje
Málaga
hotel
Logies
Klaar voor een waanzinnige stedentrip naar Málaga? Kom dan verblijven in het comfortabele 3-sterrenhotel Zenit Málaga. Waarvandaan je uitstekend alle highlights in de stad afstruint. Na een dag vol indrukken in deze historierijke stad; plof je neer in de zalige hotelbedden. In de geluiddichte kamers is waar je perfect oplaadt voor een nieuwe dag Málaga! Elke ochtend staat er een smakelijk ontbijt klaar, die je dag een frisse start geeft. Sluit je prachtige dag Málaga af in de bar en proost op een geweldige stedentrip! Kom samen met je partner naar Hotel Zenit Málaga voor een onvergetelijke tijd in Málaga!

Zenit Malaga is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

9 december 2026, 4 dgn
Brussel
 227

Bekijk ook deze aanbiedingen

Govino Bay

Verblijf direct aan het strand en ontdek Gouvia te voet. Geniet van tavernes, bars en het levendige dorpsleven. Elk appartement biedt prachtig uitzicht over de baai, omringd door palmen, olijfbomen en typisch Griekse charme. Duik in het zwembad of de zee, nip van een drankje bij de poolbar en geniet van heerlijke maaltijden in het restaurant. Zin in actie? Sla een balletje op de verlichte tennisbanen. Govino Bay combineert ontspanning, plezier en comfort voor een onvergetelijke vakantie op Corfu.

Vanaf

 666

Gloria Palace San Agustin

Soort:
Het Gloria Palace San Agustin hotel geeft haar gasten het ultieme vakantiegevoel. Wat is er nu fijner dan volledig ontspannen onder de Spaanse zon terwijl je kids zich vermaken in de miniclub. Jij kan ongestoord aan het zwembad genieten en even helemaal bijkomen. Wordt het je te warm, dan neem je een frisse duik in het zwembad of de zee. Het hotel heeft een bijzondere spa. Laat je hier masseren en kom tot jezelf in de hamam. Uniek hier is ook de Thalassotherapie. Iets wat je echt zou moeten proberen. Je verblijft in Gloria Palace San Agustin op basis van Halfpension en hebt de mogelijkheid om te upgraden naar All Inclusive. In het gezellig buffetrestaurant kun je terecht voor een uitgebreid ontbijt en diner. Lunchen kan tegen betaling in het restaurant of je gaat met je huurauto naar het gezellige centrum van Playa Del Ingles of een van de andere plaatsen op dit prachtige eiland. Genoeg ingrediënten voor een relax vakantie op Gran Canaria in Gloria Palace San Agustin. Kom jij ook? TIP: boek deze vakantie als Fly & Go * Gemak voorop: pakketreis met vlucht + deze accommodatie + huurauto * De verzekering voor je auto is geregeld * Vrijheid en avontuur: ontdek in je eigen tempo je vakantiebestemming Bekijk deze Fly & Go vakantie ()

Vanaf

 476

Viva Dominicus Beach by Wyndham

Het hotel heeft een maar liefst 1,5 kilometer lang prachtig breed strand voor de deur en het authentieke Dominicus met wat winkeltjes en restaurantjes op steenworp afstand. Van sport en spel tot wervelende shows, het animatieteam organiseert volop activiteiten voor het hele gezin. Voor kleine acrobaten in de dop is er zelfs een trapeze! De populaire bungalowkamers liggen verspreid over de tropische tuin óf romantisch gelegen direct aan het strand.

Vanaf

 1.208