Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Diamond of Bodrum

🇹🇷Turkije
Bodrum
hotel
All Inclusive
Diamond of Bodrum is een echte klassieker op een toplocatie. Dit fijne 5-sterrenhotel ligt pal aan het strand en kijkt uit over de baai en haven van Bodrum. Vanaf je ligbedje bij het zwembad zie je traditionele gulets voorbij varen en ’s avonds geniet je vanaf het terras van een indrukwekkende zonsondergang. Binnen een paar minuten wandel je over de boulevard zo het bruisende centrum in, waar gezellige straatjes, winkels en terrasjes op je wachten. De kamers zijn eenvoudig ingericht, maar dankzij de unieke ligging zit de sfeer er altijd goed in. Er is een privéstrand met ligbedden, een zwembad met apart kinderbad, meerdere zonneterrassen en een Spa Center met binnenbad, hamam en fitnessruimte. Tussendoor smul je van de All Inclusive maaltijden in een van de restaurants of haal je een verfrissend drankje bij de bar. Hier draait alles om genieten. Van de zon, de zee en het uitzicht. Maar ook van de fijne sfeer, de ligging aan de boulevard en de korte afstand tot het centrum van Bodrum.

Diamond of Bodrum is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

13 oktober 2026, 10 dgn
Keulen
 665

Bekijk ook deze aanbiedingen

Grand Oasis Resort

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Sharm El Sheikh? Grand Oasis Resort is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 5124 reizigers beoordelen Grand Oasis Resort gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Grand Oasis Resort, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Egypte? Boek jouw vakantie naar Grand Oasis Resort vandaag nog!

Vanaf

 576

Latemar

Soort:
Bij dit hotel voel je je meteen thuis. Omringd door de majestueuze Dolomieten biedt deze accommodatie een heerlijk verblijf met comfortabele tweepersoonskamers. Of je nu komt voor de adrenalinerijke afdalingen, voor de ontspanning of gewoon voor allebei. Dit hotel is je ideale uitvalsbasis voor een onvergetelijke wintersportvakantie in Italië. Het Val di Fassa skigebied heeft in totaal 130 kilometer aan skipiste verdeeld over zes deelskigebieden. De schilderachtige landschappen zijn ook perfect voor prachtige wandelingen. Na een fijne dag vol activiteiten is het prettig thuiskomen in dit hotel, waar je eindeloos ontspant bij de heerlijke wellnessfaciliteiten.

Vanaf

 665

Castell de la Solana

Soort:

De ochtendzon glijdt langzaam over de olijfgaarden terwijl ik uitkijk over de groene vallei van Jalón. Hier, verscholen tussen de bergen, lijkt de tijd even stil te staan. Ik neem een slok van mijn koffie op het terras en adem de geur van mediterrane kruiden en warme aarde in. Dit voelt niet als een hotel, maar als een plek waar ik écht even thuiskom. Later wandel ik door de tuin, waar het zachte geritsel van de bladeren en het uitzicht over het glooiende landschap me volledig tot rust brengen. De sfeer is intiem, persoonlijk en oprecht - precies zoals ik het graag heb.

Castell de la Solana is een kleinschalig boutique hotel waar rust, natuur en persoonlijke aandacht centraal staan. De stijlvolle kamers combineren mediterrane charme met modern comfort en bieden uitzicht op de omliggende natuur. In deze omgeving ontdekken gasten het authentieke Spanje: van intieme wijnproeverijen bij lokale bodega's tot prachtige fiets- en wandelroutes in de Sierra Bernia met uitzicht tot aan de Middellandse Zee. Ook de kust ligt binnen handbereik, waar verborgen baaien en rustige stranden langs de route van Moraira naar Calpe uitnodigen tot lange, ontspannen wandelingen. Na een dag in de natuur wacht het comfort van het hotel, met persoonlijke service, verse maaltijden en de warme, huiselijke sfeer die elke dag bijzonder maakt.

Vanaf

 952

Hotel Plaza Pallas

Hotel Plaza Pallas, in het bruisende centrum van Tsilivi, is een plek waar je je meteen thuis voelt. Of je nu komt voor een ontspannen vakantie met het gezin of een uitje met je partner, iedereen weet zich goed te vermaken. De hotelkamers bieden je een comfortabel verblijf met goede faciliteiten. Je wandelt ook zo naar het strand en onderweg kom je genoeg bars en tavernes tegen.

Er is altijd iets te doen of je nu de dag rustig begint met een ontbijt in het restaurant, een verfrissende duik neemt in het zwembad of ontspant met een drankje bij de Sambuca bar. Ook de kinderen vermaken zich prima in hun eigen zwembadje en speelruimte. Wil je een dag het eiland gaan verkennen? De vriendelijke medewerkers geven graag tips voor het maken van uitstapjes.

Vanaf

 605