Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Lemon Creek

🇬🇲Gambia
Bijilo
hotel
Logies en ontbijt

Lemon Creek is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

28 oktober 2026, 9 dgn
Brussel
€ 805

Bekijk ook deze aanbiedingen

Victoires Opera

Soort:
Ben je op zoek naar een charmant verblijf in het hart van Parijs? Het 4-sterrenhotel Victoires Opera ligt aan de levendige Rue Montorgueil, een van de bekendste straten van de stad. Hier vind je talrijke restaurants, winkels en cafés direct voor de deur. Dankzij de nabijheid van het metro- en treinstation Les Halles zijn bezienswaardigheden zoals het Louvre, het Centre Pompidou en de Notre-Dame op korte loopafstand bereikbaar. Het hotel biedt comfortabele kamers met airconditioning en moderne voorzieningen. Begin je dag met een continentaal ontbijt en geniet van de uitstekende service. Boek vandaag nog je verblijf in het Victoires Opera en ontdek Parijs vanuit een ideale locatie!

Vanaf

€ 776

Agrikia Villa

'Kijk lekker rond, en als je nog verse groenten nodig hebt, moet je maar eens achter de villa kijken!' hoor ik de eigenaresse nog net zeggen terwijl ik met een sleutel in de hand op de drempel van mijn appartement sta. Deze nieuwe villa is echt een plaatje! Verscholen in de bergen, aan de rand van het dorp ligt Agrikia Villas: één villa met drie appartementen gebouwd in de traditionele stijl met natuurlijke materialen. De villa is tegen de berg aangebouwd, en omgeven door een wijds en prachtig uitzicht over de vallei, wat zich uitstrekt tot aan de kust. 'Gezellig!' verzucht ik als ik binnen rondkijk. De open haard en gezellige landelijke inrichting geven me een huiselijk gevoel. 'Dit gaat een heerlijk ontspannend weekje worden!'

Maar voor vanavond heb ik actieve plannen! Met een kookboek dwaal ik door de groentetuin. Hoewel ik nieuwsgierig ben naar het eiland, heb ik besloten op de uitnodiging in te gaan om vanavond met wat dorpsgenoten te gaan barbecueën. Ik zorg voor een bijgerecht, maar krijg gelukkig hulp bij het kokkerellen: Papoutsakia, dàt moet het worden, een lokale specialiteit van gevulde aubergine. Nu op zoek naar de aubergine! 'Wie had dat gedacht!' Grinnik ik in mezelf. 'Groenten plukken tijdens mijn vakantie!'

Met een voldaan gevoel, en een gevulde maag, plof ik na de maaltijd met mijn glas Salamos op de heerlijke ligstoelen aan de rand van het zwembad neer. Het is stil, ik hoor echt niets, alleen het geritsel van de olijfbomen. Wat dromend staar ik in de verte en zie de schemering opkomen waardoor de olijfvelden en de kustlijn verlicht worden door twinkelende lichtjes. Dìt is het paradijs aan je voeten!

Vanaf

€ 738

Mykonos Grace

Zin in een luxe vakantie op Mykonos? In het levendige Mykonos-Stad verblijf je in het 4-sterren Hotel Mykonos Grace. Dit stijlvolle hotel combineert een moderne uitstraling met een ontspannen sfeer. Overdag geniet je van de zon bij het zwembad en ontdek je de charmante straatjes van het eiland. De elegante inrichting en fijne faciliteiten maken je verblijf extra comfortabel. Hier kom je helemaal tot rust in een sfeervolle omgeving. Met gratis WiFi blijf je eenvoudig verbonden tijdens je vakantie. Boek snel bij D-reizen en ervaar het zelf!

Vanaf

€ 1.465

La Perla

Soort:
Attentie aan alle fietsliefhebbers: hier is het vernieuwde La Perla. Parkeer je fiets nu in de speciale fietsenstalling of huur een elektrische fiets en ontdek de schoonheid van de heuvels rondom het Gardameer. Doe je het liever rustig aan? Ook dan past La Perla goed bij jou. Het ligt namelijk lekker rustig, maar toch vlakbij het gezellige centrum van Garda en het meer. Even lekker niets doen aan het zwembad en geniet van de Italiaanse zon.

Vanaf

€ 582