Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Bichlingerhof

🇦🇹Oostenrijk
Westendorf
hotel
Logies en ontbijt
Verblijven in een aangename accommodatie in Westendorf? Hotel Bichlingerhof is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 603 reizigers beoordelen Hotel Bichlingerhof gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto’s en beoordelingen van Hotel Bichlingerhof, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Oostenrijk? Boek jouw vakantie naar Hotel Bichlingerhof vandaag nog!

Bichlingerhof is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

28 september 2026, 3 dgn
Keulen
 318

Bekijk ook deze aanbiedingen

Hotel Moxy Edinburgh Airport

Verblijven in een aangename accommodatie in Edinburgh? Hotel Moxy Edinburgh Airport is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 751 reizigers beoordelen Hotel Moxy Edinburgh Airport gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Moxy Edinburgh Airport, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Groot-Brittannie? Boek jouw vakantie naar Hotel Moxy Edinburgh Airport vandaag nog!

Vanaf

 205

Turquoise Hotel

Soort:
Het Turquoise Hotel is een fantastisch vakantieresort, gelegen in een bosrijke omgeving direct aan het strand. Dit luxe 5-sterrenresort is van alle gemakken voorzien en bestaat uit een hoofdgebouw en een gedeelte met villa's. En wat te denken van de vele faciliteiten? Maar liefst 4 à-la-carterestaurants, meerdere zwembaden, een Aquapark met 3 glijbanen, comfortabele kamers en villa's en heerlijk Spa & Wellness Center! Dit alles en nog veel meer in het Turquoise Hotel!

Vanaf

 776

Quinta do Tio Graca

Soort:
Als ik in de Algarve ben, ga ik er graag met de auto op uit. Eindeloos kronkelende weggetjes volgend, omhoog de bergen in. Met iedere kilometer minder mensen en meer natuur.

In deze omgeving woont Maria, de eigenaresse van Quinta do Tio Graça. Haar voormalige boerderij heeft ze omgetoverd tot gastenverblijf, compleet met een groot zwembad in de tuin. Tijdens de renovatie bleven de sinaasappel- en amandelbomen gelukkig gespaard, waardoor je ieder voorjaar weer kunt genieten van heerlijk geurende voorjaarsbloesem. Als ik je de geur moet omschrijven, is er maar één ding dat me te binnen schiet: de geur van geluk!

In het dichtstbijzijnde dorp was al decennia niks meer te beleven en door alle rust en ruimte op het landgoed van Maria, waande ik me ver van de bewoonde wereld. Dat terwijl je binnen een kwartier in een levendige badplaats als Albufeira bent, met meer terrasjes dan je ooit in een mensenleven kunt bezoeken. Maar nee, van Albufeira heb ik niet veel gezien. Tijdens mijn vakantie bij Maria, had ik aan het strand niet veel te zoeken. Een week lang genoot ik met volle teugen van de 'andere' Algarve en de heerlijke geur van geluk.

Vanaf

 492