Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Fasching

🇦🇹Oostenrijk
St Georgen am Längsee
hotel
Halfpension
Fasching is een familiehotel, bestaande uit 3 naast elkaar gelegen gebouwen in Sankt Georgen am Längsee. Een dagje relaxen met z’n allen doe je bij de Längsee. Wil je lekker de bergen in, dan is het niet ver rijden naar het prachtige biosfeerreservaart Nockberge en het populaire wandelgebied Saualpe. Ook zijn er in de omgeving veel leuke bezienswaardigheden te ontdekken. Zo ligt het hotel direct naast een klooster van meer dan 1000 jaar oud en is niet ver hier vandaan kasteel Hochosterwitz een leuk uitstapje. En met de Kärnten Card haal je nog meer uit je vakantie. Hiermee geniet je van vele kortingen en gratis toegang tot meer dan 100 attracties.

Fasching is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

11 mei 2026, 4 dgn
 248

Bekijk ook deze aanbiedingen

Casual Bilbao Gurea

Soort:
Verblijf in het oude centrum in dit fijne kleinschalige hotel. Wandel naar de highlights of huur een fiets en ga op ontdekking uit. Bezoek musea of ga lekker shoppen. Alles is hier mogelijk. Aan het einde van de dag nog een paar pintxos en dan lekker slapen in je comfortabele kamer. Waar wacht je nog op?

Vanaf

 311

Inturotel Cala Azul

Soort:
Dit fijne appartementencomplex zit al jaren in ons programma. Het complex ligt aan de schilderachtige baai van Cala Esmeralda en dicht bij het gezellige centrum van Cala d'Or. Bijzonder geschikt voor families met kinderen. De appartementen zijn ruim en van alle gemakken voorzien.

Vanaf

 515

Ripa

Soort:
Een modern design hotel, met oog voor detail. Het hotel ligt op circa 10 minuten lopen van de pittoreske straatjes van de wijk Trastevere, waar je vele leuke trattoria's kunt vinden. Hier kan je 's avonds terecht voor een hapje en een drankje. In de wijk Trastevere kan je de echte Italiaanse sfeer proeven. Vanaf het trendy Worldhotel Ripa kun je wandelend of met het openbaar vervoer naar het oude centrum van Rome. De kamers van het hotel zijn goed onderhouden, comfortabel, ruim ingericht en van alle gemakken voorzien.

Vanaf

 375

Hotel Livvo La Quinta Roja

Soort:
Iedereen op Tenerife kende de Markies van "La Quinta Roja". Niet alleen was hij geliefd vanwege zijn liefdadigheid, hij stond met name bekend om zijn goed gevoel voor stijl, schoonheid en comfort. En dat allemaal vijfhonderd jaar geleden.

Inmiddels is zijn imposante villa omgetoverd tot Hotel Livvo La Quinta Roja: één van de heerlijkste oorden waar ik ooit geweest ben. Het is prachtig ingericht met eeuwenoude houten vloeren, er is een binnenplaats met fontein en zelfs een 'lounge area' in een torentje om ontspannen een boek te lezen.

Begin de dag vroeg met de heerlijkste verse vruchten bij je ontbijt, en eindig aan de bar in de naastgelegen typisch Spaanse wijnbar: met heerlijke plaatselijke wijnen en tapas om je vingers bij op te eten. Gelegen tussen paleizen, kloosters en kerken in het sfeervolle plaatsje Garachico, is La Quinta Roja een unieke plek om te genieten van de vele charmes van Spanje.

Vanaf

 823