Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Riad Mandalay

🇲🇦Marokko
Marrakech
hotel
Logies en ontbijt
Ben je op zoek naar een authentieke ervaring in het hart van Marrakech? Riad Mandalay, gelegen in de historische Kasbah-wijk, biedt een serene oase op slechts 10 minuten lopen van het levendige Djemaa el Fna-plein. Dit 4-sterrenhotel combineert traditionele Marokkaanse charme met modern comfort. Ontspan in het binnenzwembad of geniet van een rustgevende massage in de spa. De ruime kamers zijn stijlvol ingericht en voorzien van airconditioning. Met bezienswaardigheden zoals de Saadian Tombs en het El Badi-paleis op loopafstand, is Riad Mandalay de ideale uitvalsbasis om Marrakech te ontdekken. Boek vandaag nog je verblijf bij D-reizen en beleef het zelf!

Riad Mandalay is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

19 januari 2027, 8 dgn
Charleroi
€ 247

Bekijk ook deze aanbiedingen

Htop Caleta Palace

Soort:
Bij dit kindvriendelijke hotel is het genieten geblazen op het grote terras met een mooi uitzicht over de baai. Ook kun je gezellig in de bar een drankje drinken of All Inclusive genieten en daarna een dansje doen met het top entertainment. Voor de kids is er bijvoorbeeld een speeltuin en een miniclub met sport en spel.

Vanaf

€ 708

Arden Parks Signy l’Abbaye

Soort:
Geniet van een onvergetelijke vakantie midden in de Franse Ardennen, omringd door rust en natuur. Word wakker met het gezang van vogels en stap direct de groene omgeving in. Trek eropuit via schitterende wandel- en fietsroutes of test je lef op het avontuurlijke accrobranche-parcours tussen de bomen. Ontspanning vind je bij het zwembad of tijdens een heerlijk diner in het sfeervolle restaurant. Verblijf in een knusse tent en ervaar de perfecte mix van comfort en natuur. Of je nu op zoek bent naar avontuur of ontspanning, hier beleef je het allemaal.

Vanaf

€ 374

Villa Conchita, Villa Isabel By Seric

Soort:

Villa Conchita, Villa Isabel By Seric is een adresje naar mijn hart. Ik bevind me op een rustig plekje, en als ik op zoek ben naar een gezellig restaurantje om lekker iets te gaan eten, dan wandel ik daar binnen tien minuten naartoe. Maar bij mijn villa blijven na een dag de prachtige omgeving ontdekken, vind ik ook fijn. Ik geniet hier graag op het terras van een glas goede wijn en een zelf klaargemaakte maaltijd van de barbecue.

Villa Conchita en Villa Isabel zijn beiden ingericht met alles wat je maar kunt wensen tijdens een welverdiende vakantie. De kleuren die gebruikt zijn, geven het geheel een rustige sfeer en er is een comfortabele woonkamer met aansluitende keuken. Buiten, in je eigen fleurige tuin, vind je een privézwembad en staan er ligbedden voor je klaar om even weg te dommelen in het zonnetje. Naast ontspannen in je mooie villa wil je vast ook iedere dag even op pad en dat kan hier perfect, want er is ontzettend veel te doen in de omgeving. Het pittoreske Mijas Pueblo is erg leuk om te bezoeken, slenteren door de straatjes van Marbella is heerlijk en fietsen door Malaga is ook een goede tip!

Vanaf

€ 732