Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Cala d’Or

🇪🇸Spanje
Cala d'Or
hotel
Logies en ontbijt
Een stukje paradijs op aarde, of in ieder geval in het levendige Cala Dor op Mallorca; zo zou je Hotel Cala d’Or absoluut mogen omschrijven. Gelegen in een groene, rustige baai, met turkooizen zeewater, kijkt dit verzorgde 4-sterrenhotel schitterend uit. De mediterrane tuin rondom het vakantieoord is heerlijk om in te ontspannen; lekker zonnen op een ligbedje of neem een verkoelende duik in het zwembad. Pal aan de baai drink je in een cocktail in de prachtige poolbar met terras, die bovendien ecovriendelijk is. En er is zelfs een fitnessruimte. Het hotel is alleen toegankelijk vanaf 16 jaar en ouder, dus perfect om even helemaal tot rust te komen. Wil jij genieten van een optimale zonvakantie in alle rust, maar met volop vermaak binnen handbereik? Boek dan snel jouw verblijf bij Hotel Cala d’Or!

Cala d’Or is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

14 april 2027, 8 dgn
Brussel
€ 550

Bekijk ook deze aanbiedingen

Club Li Graniti

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Baja Sardinia? Club Li Graniti is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 1427 reizigers beoordelen Club Li Graniti gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Club Li Graniti, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Italie? Boek jouw vakantie naar Club Li Graniti vandaag nog!

Vanaf

€ 589

ibis Styles Ljubljana Centre

Soort:
Dit hotel ligt aan de rand van het stadscentrum. Een korte wandeling brengt je naar de populaire bezienswaardigheden. Ontbijt elke ochtend in de ontbijtruimte van het hotel en geniet van een gezellig drankje op het dakterras. Met zijn centrale locatie en comfortabele voorzieningen is dit de ideale uitvalsbasis voor het verkennen van de bruisende hoofdstad van Slovenië.

Vanaf

€ 144

Reef Oasis Suakin Resort

Soort:
Dit hotel met maar liefst vijf sterren ligt direct aan het strand en de zee. De vele faciliteiten maken je verblijf meer dan aangenaam. De kamers zijn luxe en modern. Zoek een plekje bij het grote zwembad of breng de dag door op het strand. Zet een kopje koffie in de lounge en bedenk wat je morgen gaat doen. Ga je een potje tennissen, leren duiken of wordt het gewoon ontspannen op het strand? Hier is alles mogelijk.

Vanaf

€ 1.335

VIP Executive Éden Aparthotel

Soort:
Dit voormalige theater is een fijne plek voor iedereen die een bijzondere ervaring zoekt tijdens een stedentrip in Lissabon. De kamers zijn comfortabel ingericht, dus als je genoeg hebt gezien van de stad, trek je je toch even lekker terug in je appartement?

Vanaf

€ 278