Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Libere Malaga Teatro Romano

🇪🇸Spanje
Málaga
appartement
Logies
Op zoek naar een leuke accommodatie voor een citytrip? Dan is dit stadshotel in Malaga echt iets voor jou! Appartement Libere Malaga Teatro Romano heeft alles in huis om jou een ideale vakantie te geven! Dit 3-sterrenhotel ligt in het hartje van Malaga en is hierdoor een perfect startpunt voor jouw stedentrip. Wandel naar het Picasso Museum en snuif een beetje cultuur op. Zin in een dagje strand? Geen probleem! Binnen 15 minuten sta je met je voeten in het zand op strand Misericordia. Na een drukke dag kom je ’s avonds lekker tot rust in je comfortabele kamer. Waar wacht je nog op? Boek snel je verblijf bij Appartement Libere Malaga Teatro Romano!

Libere Malaga Teatro Romano is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

18 november 2026, 9 dgn
Brussel
 590

Bekijk ook deze aanbiedingen

Olimpo – Le Terrazze

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Letojanni? Hotel Olimpo - Le Terrazze is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 3993 reizigers beoordelen Hotel Olimpo - Le Terrazze gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Olimpo - Le Terrazze, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Italie? Boek jouw vakantie naar Hotel Olimpo - Le Terrazze vandaag nog!

Vanaf

 423

Nayara Springs

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in La Fortuna? Hotel Nayara Springs is een luxe 5-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 2818 reizigers beoordelen Hotel Nayara Springs gemiddeld met een 10. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Nayara Springs, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Costa Rica? Boek jouw vakantie naar Hotel Nayara Springs vandaag nog!

Vanaf

 2.918

Casa Llibertat

Soort:

Als ik aankom bij Casa Llibertat zie ik direct dat dit het perfecte paradijs is om te ontspannen. Wat een bijzondere omgeving en wat een mooi verblijf. Het gebouw bestaat uit aan elkaar gekoppelde huisjes met pittoreske details als decoratie van mozaïek en typisch Spaanse deuren. De tuin is prachtig en staat vol sierlijke bloempotten, planten en parasols. Bovendien is er een fijn zonneterras om de hele dag heerlijk te relaxen. En niet onbelangrijk: er is een zwembad!

Er is hier ook nog van alles te ontdekken in de omgeving. Kies je voor het strand, of ga je mountainbiken en wandelen door de natuur van de Jalón-vallei? Op circa twee kilometer vind je een padelbaan en iets meer dan een uur rijden ligt de bruisende stad Valencia, ook erg leuk om naartoe te gaan. Wil je graag wat extra tips en informatie over de omgeving? De Nederlandse eigenaren geven deze graag. Wat je ook gaat ondernemen, aan het einde van de dag kom je weer terug in je zeer comfortabele appartement of kamer, die met veel liefde is ingericht. Of misschien stap je eerst nog even de sauna of jacuzzi in, dat is altijd heerlijk na een dag op pad te zijn geweest.

Vanaf

 775