Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Movenpick Hamburg

🇩🇪Duitsland
Hamburg
hotel
Logies
Ben je op zoek naar een uniek verblijf in het hart van Hamburg? Het 4-sterren Mövenpick Hotel Hamburg is gevestigd in een gerestaureerde 19e-eeuwse watertoren, gelegen in het levendige Schanzenviertel. Met 226 moderne kamers, een eigen restaurant en de stijlvolle “Cave” bar, biedt dit hotel een bijzondere ervaring. Dankzij de nabijheid van het Sternschanze-station zijn bezienswaardigheden zoals de Reeperbahn en de Elbphilharmonie eenvoudig te bereiken. Of je nu komt voor cultuur, winkelen of gastronomie, Mövenpick Hotel Hamburg is de ideale uitvalsbasis. Boek vandaag nog je verblijf bij D-reizen en ontdek het beste van Hamburg!

Movenpick Hamburg is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

10 augustus 2026, 4 dgn
Düsseldorf
 310

Bekijk ook deze aanbiedingen

Villa The Griya Villas

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Amed? Villa The Griya Villas is een luxe 5-sterren villa, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 52 reizigers beoordelen Villa The Griya Villas gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Villa The Griya Villas, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Indonesie? Boek jouw vakantie naar Villa The Griya Villas vandaag nog!

Vanaf

 1.363

Halepa

Op zoek naar een charmant verblijf in Chania? Het 3-sterrenhotel Halepa combineert historische elegantie met modern comfort in de rustige en historische wijk Halepa. Op slechts enkele minuten van het centrum van Chania biedt dit hotel een ideale uitvalsbasis voor jouw vakantie. Geniet van de serene omgeving, de nabijheid van de zee en de warme Kretenzische gastvrijheid. Met comfortabele kamers, een terras en een tuin om te ontspannen, is Halepa Hotel perfect voor zowel stelletjes als gezinnen. Boek nu bij D-reizen en ervaar de perfecte mix van oud en nieuw in het prachtige Chania!

Vanaf

 649

Borgo Della Meliana

Soort:
Soms zou ik willen dat ik acht dagen in een week had. Gewoon om meer te ontdekken en nog meer te genieten. Alleen al daarom werd ik helemaal blij toen ik via via hoorde over Borgo della Meliana. Een eeuwenoude Toscaanse boerderij gelegen op een heuvel, exact in de middeleeuwse driehoek Florence-Pisa-Siena! Een plek die ik natuurlijk niet aan me voorbij laat gaan. Want met zo'n Borgo en die ligging: dat herbergt wel heel veel van het goede van Toscane!

Onderweg ernaartoe merk ik het al: ik wil telkens uitstappen en weet niet waar ik kijken moet, zo mooi. Op de heuvel in de verte ligt Borgo della Meliana. Ik rijd op een mooie weg genaamd de 'Via Francigena'; de Autostrada del Sole van de middeleeuwen. Een oude pelgrimsroute naar de heilige stad Rome. Ik waan me even terug in de tijd en zie de pelgrims te voet door het Toscaanse landschap trekken.

Als ik aankom bij de Borgo staat eigenaresse Paola me al op te wachten. En zoals het een goede Italiaanse betaamt begint ze meteen passievol te vertellen over haar Borgo della Meliana. Het voormalige typische boerenbedrijf bestaat uit twee eeuwenoude gebouwen die allebei perfect in ere zijn hersteld. Met liefde voor de historie en de Toscaanse cultuur. En dat zie je direct, zowel binnen als buiten. De ruime appartementen zijn luxe, charmant en Toscaans. Paola vertelt me hoe ze de antiekmarkten afstruinde opzoek naar precies het goede meubilair. Het valt me gelijk op: dit is een plek waar je de hele tijd om je heen wilt kijken. De twee zwembaden liggen rustig tussen de Toscaanse heuvels, de eeuwenoude bouw herbergt nu prachtige appartementen. Alles is hier een lust voor het oog. Geen wonder dat de pelgrims deze route kozen. En dan te weten dat hier vlakbij ook Florence, Pisa en Siena liggen. Ik bruis van de energie. Gauw mijn koffers ophalen.

Vanaf

 653