Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Maison Sofia MGallery

🇧🇬Bulgarije
Sofia
hotel
Logies
Op zoek naar een luxe stedentrip naar Sofia? Maison Sofia – MGallery is een stijlvol 5-sterrenhotel in het rustige Lozenets-district van Sofia, ideaal voor een ontspannen vakantie in de Bulgaarse hoofdstad. Het hotel biedt elegante, modern ingerichte kamers met uitzicht op de tuin omgeven door een fijne sfeer. Je verblijft hier in een rustige omgeving met toch alle bezienswaardigheden van de stad binnen handbereik. Ontdek internationale gerechten in het restaurant met terras in de tuin en ontspan in de wellness met sauna en binnenzwembad. De stijlvolle inrichting en gastvrije service maken dit hotel een perfecte keuze voor jouw stedentrip. Vanuit hier stap je binnen enkele minuten in de groene omgeving van Borisova Gradina park. Bekijk snel de prijzen en boek jouw ontspannen stedentrip bij D-reizen!

Maison Sofia MGallery is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

15 januari 2027, 4 dgn
Charleroi
€ 172

Bekijk ook deze aanbiedingen

Hotel Pickalbatros Sands Port Ghalib

Soort:
Laat je in de watten leggen in het stijlvolle en groots opgezette Hotel Pickalbatros Sands Port Ghalib wat gelegen ligt aan het strand van Port Ghalib. Met voor de deur een uitgestrekt privéstrand, uitstekende restaurants, een tropisch zwemparadijs en een prachtig wellnesscenter, word je omringd door luxe en comfort.

Het luxe en moderne hotel is gebouwd met Arabische invloeden. Zo zie je in het interieur sierlijke bogen, kleurrijke kussens en zijn er verschillende plekken om te ontspannen. Ook in de comfortabele kamers is deze stijl doorgevoerd. Daarnaast zijn ze voorzien van allerlei fijne faciliteiten, zoals een minibar, televisie, waterkoker en een balkon of terras met zitje. Een leuke bijkomstigheid bij het zwembad zijn de twee glijbanen en de lazy river waar jij je laat meesleuren door de stroming.

Een adembenemend uitzicht over de kristalblauwe zee, zachtjes wuivende palmbomen en een grandioos zoutwaterzwembad maken van de weelderige tuin een tropisch paradijsje. Ook het goudgekleurde privéstrand is een fijne plek. Je kunt hier lekker luieren of via steiger het water in om prachtige koraalriffen en felgekleurde visjes te spotten.

Vanaf

€ 703

Hotel Andromeda

Hotel Andromeda ligt op een heuvel in de baai van Samos-Stad. Hierdoor is het uitzicht vanuit de kamer prachtig. Het hotel ligt in een rustige omgeving, waardoor je heerlijk kunt relaxen aan het zwembad. Maar je ligt ook al snel op de nieuwe vlonder aan zee, omdat je via de mooie tuin hier zo naar toe kunt wandelen. De prachtige omgeving heeft veel te bieden en je kunt hier mooie wandelroutes vinden. Het gezellige centrum van Samos-Stad is op loopafstand te vinden. Hier kun je 's avonds een heerlijk hapje eten, waarna je via een mooie wandeling terug loopt naar het hotel. De eigenaar is erg vriendelijk en zorgt voor een fijne vakantie.

Vanaf

€ 445

Denise Appartementen

In Denise Appartementen word je vriendelijk en gastvrij ontvangen. Op loopafstand vind je het strand en een aantal winkels en restaurants. Geniet hier van de zon aan het zwembad of van een drankje of een hapje bij de snackbar. Vanuit Denise Appartementen kun je gemakkelijk een bezoek brengen aan Kos-Stad.

Vanaf

€ 375