Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Magic Blue Boutique

🇲🇽Mexico
Playa Del Carmen
hotel
Logies en ontbijt

Magic Blue Boutique is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

6 juni 2026, 9 dgn
Amsterdam
 912

Bekijk ook deze aanbiedingen

Hotel Palmyra

Wat een perfecte ligging heeft Hotel Palmyra. Met een klein strandje bijna voor de deur en de gezelligste barren van Argassi in de directe omgeving. Maar ook een variërend aanbod aan leuke Griekse taverna's en (souvenier)winkeltjes is geen gebrek, dus vervelen zit er hier niet bij.

Een verblijf in Hotel Palmyra is heerlijk voor een complete vakantie. Zo is het  zwembad een favoriet plekje van veel gasten. Liggend op een ligstoel onder de Griekse zon, zul je dit waarschijnlijk direct begrijpen. In het restaurant begin je de dag na een goede nachtrust al goed met een ontbijtbuffet. Heb je zin om wat meer van Zakynthos te ontdekken, dan is ook het nabijgelegen Zakynthos-stad een echte aanrader.

Vanaf

 633

ADRIAN Hoteles Jardines de Nivaria

Soort:
Met een kroon voor service en kwaliteit ben je voor een luxueus verblijf bij hotel ADRIAN Hoteles Jardines de Nivaria aan het juiste adres. In dit typische art déco hotel aan de Costa Adeje op Tenerife wordt je warm onthaald. Wat opvalt bij binnenkomst is de indrukwekkende glas in lood koepel. Een meesterwerk met meer dan 12 000 stukjes glas. Daarna brengt het personeel je naar de kamer en kan de vakantie beginnen. De romantische botanische tuin geeft je de mogelijkheid om weg te dromen aan het zwembad. Wat dacht je van een avondwandeling over de aangrenzende boulevard met de ondergaande zon op de achtergrond. Wat een heerlijke vakantie op Tenerife! En dat was pas de eerste dag, zucht...

Vanaf

 1.228

Hotel Landmar Playa la Arena

Soort:
Het grote en prachtig verzorgde Hotel Landmar Playa la Arena is een zeer compleet adres met alle denkbare mogelijkheden die je wenst, als je op zoek bent naar een heerlijk zonvakantie op Tenerife. Het lavastrand Playa de la Arena is slechts door een weg gescheiden, terwijl echte waterratten ook terecht kunnen in een van de zwembaden, waarvan een met een leuke waterglijbaan.

Het hotel is stijlvol en modern ingericht. De ruime, lichte kamers zijn comfortabel en het hele complex kent veel tropische begroeiing. Aan eten en drinken zal je het je ook zeker niet ontbreken, het all inclusive programma maakt je onbezorgde vakantie helemaal compleet. In het restaurant kun je de lokale keuken goed proeven. Als je na een ontspannen etentje nog een drankje wilt doen, heb je keuze uit verschillende bars om een verfrissende cocktail of lokaal biertje te nuttigen in de avondzon.

Wat ook goed kan in Hotel Landmar Playa la Arena is inspannen én ontspannen op dezelfde dag. Zo vind je veel sportieve faciliteiten zoals bijvoorbeeld de fitnessruimte en wanneer je in een premium club kamer verblijft profiteer je zelfs van faciliteiten voor alleen volwassenen. Zo kom je na een intensieve workout helemaal tot rust in de
infinity pool of in een fijne hangmat. Ook voor kinderen is het in dit hotel goed toeven. Zij kunnen hun energie kwijt in het zwembad, maar ook zeker bij de miniclub, waar van alles voor hen georganiseerd wordt.

Vanaf

 818

Hotel Kleopatra Royal Palm

Soort:
Het Kleopatra Royal Palm hotel is centraal gelegen nabij het centrum van Alanya. Een ideale uitvalsbasis voor een prachtige vakantie! Het hotel is een middelgroot complex wat bestaat uit diverse gebouwen. Te midden van de gebouwen ligt een zwembad met waterglijbanen. Geen behoefte om te zwemmen in het zwembad? Het strand ligt op een steenworp afstand. U kunt dus heerlijk van de zon genieten en de verkoeling in het water opzoeken. Het personeel van Kleopatra Royal Palm Hotel wacht op u!

Vanaf

 494