Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Luze San Sebastian

🇪🇸Spanje
San Sebastian
hotel
Logies
Verblijven in een aangename accommodatie in San Sebastian? Hotel Hotel Luze San Sebastian is een comfortabel 2-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 370 reizigers beoordelen Hotel Hotel Luze San Sebastian gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto’s en beoordelingen van Hotel Hotel Luze San Sebastian, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Spanje? Boek jouw vakantie naar Hotel Hotel Luze San Sebastian vandaag nog!

Luze San Sebastian is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

15 februari 2027, 4 dgn
Düsseldorf
 397

Bekijk ook deze aanbiedingen

Casa de la Merced Suites

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Malaga? Appartement Casa De La Merced Suites is een comfortabel 3-sterren appartement, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 1646 reizigers beoordelen Appartement Casa De La Merced Suites gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Appartement Casa De La Merced Suites, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Spanje? Boek jouw vakantie naar Appartement Casa De La Merced Suites vandaag nog!

Vanaf

 267

Hotel Albatroz Beach & Yacht Club

Soort:

Ik herinner me mijn eerste ochtend in Hotel Albatroz als de perfecte start van mijn vakantie. Het zachte geluid van de golven, gecombineerd met het uitzicht over de oceaan, maakte mijn kamer meteen een plek van rust. Na een verfrissende duik in een van de zoutwaterzwembaden, wandelde ik naar de kust en vond ik mezelf een paar uur later terug op het terras van de bar, genietend van een drankje en het adembenemende uitzicht. Het was een moment van pure ontspanning, ver weg van de drukte, maar dicht bij alles wat ik zocht: natuur, luxe en rust.

Hotel Albatroz Beach & Yacht Club is een luxe boetiekhotel, gelegen in een prachtige tuin van 4000 m² met uitzicht op de Atlantische Oceaan. Met 20 stijlvolle kamers biedt het hotel comfort en sereniteit. Er zijn twee zoutwaterzwembaden, een verwarmd zwembad, en een terras met bar. Geniet van verschillende faciliteiten zoals een hot tub, sauna, gym en tennis. Het hotel is zelfvoorzienend in energie dankzij zonnepanelen en heeft directe toegang tot de oceaan en een privéstrand. Gelegen nabij Santa Cruz en Santo da Serra, is het hotel de ideale uitvalsbasis voor zowel ontspanning als avontuur in de natuur van Madeira.

Vanaf

 1.230

Los Caribes II

Soort:
Los Caribes II is een eenvoudig en kleinschalig Adult Only appartementencomplex vlak bij het strand en in het centrum van Playa del Inglés. Je kunt heerlijk genieten op het zonneterras op het dak of aan het zwembad. Je zult in Los Caribes II zeker een fijne vakantie beleven.

Vanaf

 496

Harvest Moon

Mijn goede vriend Nestoras en ik zitten na een lange wandeling op de heuvel en kijken uit over een dorpje en de baai. Ik ben buiten adem van geluk. Al die uitgestrekte velden, de bloemen en bossen. Het enige geluid dat je hoort zijn de bellen van de schapen, een kerkklok of de wind door de bomen. Verderop gaan de eerste lichtjes aan en dan zegt Nestoras dat hij nog een verrassing voor me heeft. Hij staat op en samen lopen we naar de idyllische wereld die Harvest Moon heet.

Verscholen tussen de bomen zie ik een mooi, roze gebouw. De lichtjes bij het zwembad springen aan en daar zo op de heuvelrug, ontmoet ik eigenaar Tassos. Hij wijst me op de groene natuur en de zee verderop. De tijd lijkt hier stil te staan. “Wat een rust” zucht ik. Tassos laat me zijn appartementen zien. “Het zijn er maar vijf, zodat het nooit te druk wordt”, lacht hij. Hier geldt ook: respect voor de natuur en gebouwd in lokale stijl. Terrassen met rieten overkappingen, balkons met mooie uitzichten en bloemen die volop bloeien. De appartementen zijn rustiek ingericht, met groot comfort en veel ramen.

En nu lig ik hier rustig aan het zwembad. Ik zie de volle maan schitteren en zucht diep: dit is magisch geluk zoals het bedoeld is.

Vanaf

 714