Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

La Funtana

🇮🇹Italië
Santa Teresa di Gallura
hotel
Logies en ontbijt

La Funtana is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

6 oktober 2026, 8 dgn
Charleroi
 386

Bekijk ook deze aanbiedingen

Iberostar Waves Mehari Djerba

Soort:

Iberostar Waves Mehari Djerba is een echt paradijsje voor een ontspannen vakantie. Het is ideaal gelegen aan de rand van een prachtig zandstrand, waar je volop van de zon kunt genieten. Er is ook een aangenaam zwembad, omringd door palmbomen, voor een verkoelende duik. Voor de actievere gasten zijn er sportactiviteiten zoals bijvoorbeeld tennis, volleybal en verschillende watersporten. Golfliefhebbers kunnen hun swing verbeteren dankzij de golfbaan op 500 meter van het hotel. Kinderen worden niet buitengesloten; in de speeltuin en de Mini-Club maken zij vriendjes en plezier. Wil je in alle rust echt lekker ontspannen? Dan moet je zeker een bezoek aan het wellnesscentrum plannen voor jezelf.

Het resort heeft verschillende restaurants en bars waar je jouw familie of met vrienden kunt genieten van heerlijk internationaal eten en drinken. Maar de traditionele couscous en verschillende tajines staan ook op het menu, iets dat niet mag ontbreken. De kamers zijn ruim en licht. Ze bieden een prachtig uitzicht op de tuin, het zwembad of de zee. Heel fijn om hier te kunnen ontspannen na een dag onder de Tunesische zon.

 

 

 

 

 

 


Vanaf

 1.013

Ananas

Soort:
Dit hotel is een heerlijke basis voor een stedentrip. Gelegen op een steenworpafstand van de gezellige Naschmarkt en het Museums Quartier. In het hotel geniet je elke ochtend van een heerlijk Frühstück, zodat je helemaal opgeladen bent om de bezienswaardigheden van de stad te ontdekken.

Vanaf

 512