Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Grand Gozo

🇲🇹Malta
Mgarr
hotel
Logies en ontbijt

Grand Gozo is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

5 december 2026, 8 dgn
Düsseldorf
€ 372

Bekijk ook deze aanbiedingen

Dona Filipa

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Almancil? Dona Filipa is een luxe 5-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 1574 reizigers beoordelen Dona Filipa gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Dona Filipa, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Portugal? Boek jouw vakantie naar Dona Filipa vandaag nog!

Vanaf

€ 561

Hotel ALEGRIA Caprici Verd

Soort:
Hotel ALEGRIA Caprici Verd is een viersterren hotel met een ideale locatie aan het begin van de promenade van Santa Susanna, op circa 600 meter van het centrum. De kamers van dit vakantieadres zijn comfortabel en van alle gemakken voorzien. Enkele kamers hebben uitzicht over zee.

In het grote buitenzwembad met ligstoelen en parasols kun je urenlang genieten van de Spaanse zon. Ook voor de kinderen is er hier van alles te doen. Samen spelen in de miniclub of mee doen met de vele activiteiten van het animatieteam is altijd een succes.

Vanaf

€ 353

Livadi Nafsika

Zin in zon, rust en strand op Korfu? Bij Livadi Nafsika verblijf je tussen de palmen, op loopafstand van zee en het gezellige Dassia. Perfect om te relaxen én eropuit te gaan. Te midden van olijfbomen en palmen ligt Livadi Nafsika: een fijne vakantieoase op loopafstand van het strand en centraal in het gezellige Dassia, aan de westkust van Korfu. Je geniet hier van een ontspannen sfeer, een verzorgd zwembad en de vrijheid om makkelijk te wisselen tussen zee en pool. Restaurants en winkels liggen om de hoek. Met een huurauto ontdek je eenvoudig Korfu-stad of de prachtige stranden van Paleokastritsa. Het hotel is buitengewoon geschikt voor volwassenen die rust en strand willen combineren. Ontdek het zelf!

Vanaf

€ 498

Ouril Hotel Mindelo

Soort:
Bij dit fijne hotel beleef je een onvergetelijke vakantie. Na het ontbijt duik je in het zwembad of rol je je handdoek uit op het strand. Het genieten kan beginnen. In het restaurant laat je je culinair verrassen, de kok heeft voor ieder wat wils. Na nog een drankje in de bar zoek je je kamer op. Een heerlijk rustpunt aan het einde van de dag.

Vanaf

€ 902