Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Four Seasons Mauritius Anahita

🇲🇺Mauritius
Beau Champ
Resort
Logies en ontbijt
Aan de tropische oostkust van Mauritius ligt het luxe 5-sterren Resort Four Seasons Resort Mauritius at Anahita. Dit exclusieve resort strekt zich uit langs een helderblauwe lagune en wordt omringd door tropische tuinen. Hier draait je vakantie om ontspannen aan het strand, uitgebreid dineren en genieten van het eilandleven. Met verschillende zwembaden is er altijd een fijne plek voor een verkoelende duik. Golfliefhebbers halen hun hart op bij de 18-holes golfbaan van Anahita. Ook voor gezinnen is er volop vermaak dankzij de kidsclub en activiteiten voor tieners. In de uitgebreide spa kom je helemaal tot rust na een actieve vakantiedag. Klinkt Mauritius als jouw volgende droombestemming? Boek Resort Four Seasons Resort Mauritius at Anahita bij D-reizen en geniet van een tropische vakantie in stijl!

Four Seasons Mauritius Anahita is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

31 mei 2027, 9 dgn
Düsseldorf
 3.448

Bekijk ook deze aanbiedingen

Aguas de Ibiza by NCalma Hotels

Soort:
Aguas de Ibiza Grand Luxe Hotel biedt een super-de-luxe vakantie ervaring. Dit perfecte toevluchtsoord voor de veeleisende gast combineert absolute exclusiviteit met mediterrane gastvrijheid. De ligging is fantastisch: rustig en centraal met een spectaculair uitzicht vanaf het zonneterras.

De riante kamers van Aguas de Ibiza Grand Luxe Hotel zijn rijk gedecoreerd. Zodra je er binnenwandelt, ga je direct over in de relax-modus. De spa zorgt nog eens voor een extra oase van rust. Naast een sauna, en een binnenzwembad staat er een team van professionals voor je klaar. Of je je nu van top tot teen wil laten vertroetelen of body & mind met elkaar in balans wil laten brengen: de mogelijkheden zijn eindeloos.

In dit extreem comfortabele hotel wordt iedere dag weer gezorgd voor een royaal ontbijt. Tussen het soezen in de zon door staan er gevarieerde gerechten op de menukaart, waaronder smakelijke snacks, carpaccio en verse viscreaties. En last but not least: als de avond valt tovert de chef-kok, geïnspireerd door de Peruaanse keuken, verrassende lekkernijen op tafel in zijn nieuwe restaurant Maymanta.

Vanaf

 853

Nalu Latchi Leonardo Limited

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Polis? Nalu Latchi Leonardo Limited Edition is een luxe 5-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's van Nalu Latchi Leonardo Limited Edition, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Cyprus? Boek jouw vakantie naar Nalu Latchi Leonardo Limited Edition vandaag nog!

Vanaf

 1.194

Senhora Da Rosa

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Ponta Delgada? Senhora da Rosa is een luxe 4-sterren aparthotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 73 reizigers beoordelen Senhora da Rosa gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Senhora da Rosa, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Portugal? Boek jouw vakantie naar Senhora da Rosa vandaag nog!

Vanaf

 1.072

Bitzaro Hotel in town

Bitzaro hotel in town is een echt stadshotel midden in het centrum van Zakynthos-stad. De persoonlijke service en typische Griekse gastvrijheid van de familie die het hotel runt zijn zeer uniek. Het hotel is al wat jaartjes in de familie en heeft onlangs een heuse renovatie ondergaan. Het is veranderd in een modern hotel met hier en daar een vleugje nostalgie. Ook aan alle hotelkamers is de nodige aandacht besteed en zijn er volledig op gericht om elke gast een onvergetelijk verblijf te garanderen.

Zodra je na het ontbijt de deur uitwandelt, sta je in het centrum van de bruisende hoofdstad van het prachtige eiland Zakynthos. Het is het ideale punt om al het moois te gaan ontdekken wat de stad maar ook het eiland te bieden heeft. Wandel op het gemak door alle kronkelende straatjes, strijk neer op een gezellig terras of neem een duik in zee. Het strand ligt niet ver weg van het hotel en je bent dan ook zo weer “thuis”.

Vanaf

 668