Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Domes Of Elounda

🇬🇷Griekenland
Elounda
hotel
Logies en ontbijt

Domes Of Elounda is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

19 april 2027, 8 dgn
Amsterdam
€ 1.184

Bekijk ook deze aanbiedingen

Grand Zaman Garden

Soort:
Dit is een goed verzorgd familiehotel in Alanya. Met miniclub, speeltuin en een zwembad met glijbanen is er voor de kids iedere dag genoeg te beleven. En voor jou? Actief bezig in de fitness en ontspannen met een goed boek onder de parasol. Mocht je echt even 'me time' nodig hebben, duik je lekker de hamam in. 's Avonds na het diner loop je nog even lekker naar de stad. Beetje struinen langs de winkeltjes met afsluitend nog een drankje op het terras. Met deze temperaturen is het tot 's avonds laat nog heerlijk toeven buiten aan de Turkse Rivièra.

Vanaf

€ 636

Bamboo Garden

Soort:
In dit knusse maar eenvoudige hotel geniet je van een ontspannen zonvakantie. Van de receptionist tot aan de pool boy, iedereen begroet je met een grote Gambiaanse glimlach. Overdag relax je in de sfeervolle binnentuin en 's avonds lounge je in één van de restaurants en bars om de hoek. Stap naar buiten, het strand ligt in de achtertuin, slechts enkele meters lopen. Een heerlijke plek om te genieten van Gambiaanse zon.

Vanaf

€ 620

Bungalows LIVVO Las Gaviotas

Soort:

Bungalows LIVVO Las Gaviotas vind je op een rustige locatie aan de zuidkust van het zonnige Lanzarote. Als zonaanbidder ben je hier aan het juiste adres, want de accommodatie ligt op loopafstand van het geliefde strand. Het gezellige centrum van Puerto del Carmen is op slechts enkele kilometers van de accommodatie te vinden. Puerto del Carmen heeft een levendige boulevard met winkeltjes, restaurantjes, terrasjes en bars.

Tussen de wuivende palmen liggen de bungalows verspreid. Van buiten zijn ze wit,  van binnen zijn ze kleurrijk en modern ingericht. Je kunt ervoor kiezen om zelf te koken, maar je kunt natuurlijk ook terecht bij het restaurant waar de gerechten in buffetvorm worden geserveerd.  Er zijn meerdere verwarmde zwembaden. Het maakt dus niet uit wanneer je Las Gaviotas bezoekt, je kunt altijd een baantje trekken in het zwembad. Bestel een verfrissend drankje bij de poolbar en geniet van de Spaanse zon op een comfortabel ligbedje.

Vanaf

€ 504