Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Diana Park

🇪🇸Spanje
Estepona
hotel
Logies
Toe aan zon, ontspanning en de charme van de Costa del Sol? In Estepona verblijf je in het 3-sterren Hotel Diana Park. Dit comfortabele hotel vormt een fijne uitvalsbasis voor een vakantie aan de Spaanse zuidkust. Neem een verfrissende duik in één van de zwembaden, geniet van een drankje aan de bar of ontdek de gezellige badplaatsen in de omgeving. Dankzij de centrale ligging bereik je eenvoudig stranden, winkels en restaurants. Ook voor gezinnen is dit hotel een aantrekkelijke keuze dankzij het kinderzwembad. Met gratis WiFi blijf je eenvoudig verbonden tijdens je verblijf. Boek snel bij D-reizen en geniet van een heerlijke vakantie aan de Costa del Sol!

Diana Park is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

23 september 2026, 8 dgn
Brussel
 329

Bekijk ook deze aanbiedingen

Europa

Soort:
De ligging is het grootste pluspunt van hotel Europa. Aan het Lugano meer, nabij de haven en het centrum. De naamgever van het meer, de Zwitserse stad Lugano ligt op cica 13 kilometer. Je kunt ook makkelijk een bezoekje brengen aan het Maggiore en het Comomeer. Wissel het verkennen van de prachtige omgeving af met ontspannen aan het zwembad, in de wellness of aan het meer.

Vanaf

 406

Casual del Cine Valencia

Soort:
Net achter het Plaza Ayuntamiento halen filmliefhebbers hun hart op in dit hotel. Hier verblijf je in kamers met elk een eigen filmthema van Harry Potter tot Avatar. Binnen een paar minuten ben je op het Plaza Ayuntamiento, waar altijd wat te beleven valt en je ook vele restaurants vindt. De oude stad is ideaal om lopend te verkennen.

Vanaf

 354

Sani Verde

Verwonderd parkeer ik mijn auto op de ruime parkeerplaats. Ik ben gearriveerd bij Sani Verde en ik weet nu al dat ik mij hier kostelijk ga vermaken. Het is werkelijk een juweeltje dat verscholen ligt middenin een groot dennenbos met een oneindig uitzicht over de groene omgeving. Totale rust overvalt mij en dat voelt meer dan goed. Het prachtige gebouw gaat helemaal op in de natuur met aan de voorkant een heerlijk zwembad en ligbedden.

“Welkom, jij moet Eliza zijn?” Ik schrik op en merk dat ik alleen maar voor mij heb uit staan staren. De man die naar mij toe komt lopen, blijkt Rados te zijn. Samen wandelen we naar het gezellige terras van de poolbar. “Heb je honger?” vraagt Rados mij en voel inderdaad mijn maag vragen om iets lekkers. Even later zit ik met een glaasje wijn en frisse salade te mijmeren over wat komen gaat. Ik heb inmiddels de sleutel van mijn appartement en kan mijn nieuwsgierigheid nauwelijks bedwingen. Na de lunch wandel ik samen met Rados over het pad en hij wijst naar boven. “Dat appartement daar in de rechterbovenhoek is de komende week voor jou.”

Inmiddels zit mijn eerste nacht erop. De zonnestralen die door mijn ramen vallen van mijn slaapkamer, kriebelen op mijn neus en laten mij langzaam wakker worden. Ik rek mij uit en ik realiseer me dat ik in tijden niet zo heerlijk geslapen heb. Wat is het hier ongelofelijk rustig. Ik kijk eens goed rond, de geweldige keuken, de gezellige woonkamer met inbetween gordijnen geven een fijne sfeer en ik voel mij meer dan thuis. Ik spring onder de douche en maak mij klaar voor een dag aan het luxe zwembad. Wat is het leven toch mooi!

Vanaf

 792