Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Coral California

🇪🇸Spanje
Playa De Las Americas
appartement
Logies
Je eigen appartement dichtbij het strand onder de zon van Tenerife: Appartement Coral California, een 3-sterrenaccommodatie in Playa de las Americas, is een plek waar je heerlijk tot rust komt. Dit adults only complex is de ideale uitvalsbasis voor een ieder die graag rust wil, maar ook het bruisende, Mediterrane leven wilt opzoeken. Vanuit je eigen appartement loop je zo naar het zwembad met zonneterras: vergeet hier ook zeker geen drankje te bestellen. En, binnen enkele minuten ben je zó bij de zee, bars en restaurants. Toe aan de zon? Ontdek snel jouw beste prijzen!

Coral California is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

28 mei 2027, 8 dgn
Charleroi
€ 436

Bekijk ook deze aanbiedingen

Thomais Boutique

Verblijven in een aangename accommodatie in Nikiana? Thomais Boutique is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 5849 reizigers beoordelen Thomais Boutique gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Thomais Boutique, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Griekenland? Boek jouw vakantie naar Thomais Boutique vandaag nog!

Vanaf

€ 640

Yianna Caravel

Verblijven in een aangename accommodatie in Amoudara? Yianna Caravel is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 1442 reizigers beoordelen Yianna Caravel gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Yianna Caravel, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Griekenland? Boek jouw vakantie naar Yianna Caravel vandaag nog!

Vanaf

€ 516

25hours Hotel The Circle

Soort:
Kies tijdens je stedentrip voor dit hotel. Wandel naar buiten en na een kwartier sta je al in het centrum. Kom na een dag vol impressies van de stad terug bij het hotel, waar je neerploft in je kamer.

Vanaf

€ 459

Hotel Kriopigi

Het gezellige familiehotel Kriopigi ligt op een heuvel verscholen tussen de pijnbossen. Door deze ligging is het uitzicht schitterend. Het plaatsje Kriopigi ligt op loopafstand en het strand bereik je met het de leuke 'fun train' of shuttlebus.

De kamers zijn romantisch ingericht, met roodtinten en spijlenbedden en deze sfeer wordt in heel het hotel doorgetrokken, met houten accenten en de piano in de lobby. Het zwembad voor het hotel is ideaal om lekker in de zon weg te dromen, maar een verfrissend drankje doen op het terras in de schaduw kan hier ook. Gezellig een potje schaken op een levensgroot schaakbord of een potje tafeltennis behoort ook tot de mogelijkheden.

Vanaf

€ 528