Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Acacia Palace

🇮🇹Italië
Marina Di Ragusa
hotel
Logies en ontbijt

Acacia Palace is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

13 oktober 2026, 8 dgn
Charleroi
 812

Bekijk ook deze aanbiedingen

Armagrandi Spina

Soort:
Dit gezellige hotel ligt in het bruisende hart van Istanbul vlak bij iconen zoals de Blauwe Moskee, de Grote Bazaar en het Topkapi Paleis. De stad combineert het oude met het nieuwe met levendige markten, heerlijk streetfood en een rijke cultuur. Het hotel biedt charmante kamers en is goed bereikbaar met metro, tram of veerboot. Wil je een avond relaxen? Het terrasrestaurant met uitzicht over de oude stad en de Zee van Marmara is de ideale plek voor een ontspannen diner.

Vanaf

 594

Courtyard by Marriott Phuket Patong Beach Resort

Soort:
Hier zit je in het hart van Patong Beach, met het strand en volop gezelligheid voor de deur. Veel gasten komen hier ieder jaar terug omdat het hier een oase van rust is met vriendelijk glimlachend personeel. En je kunt hier ook in shape blijven in het fitnesscenter, waarna je de relaxmodus weer opzoekt in de spa. Vergeet niet om de tempels van Phuket te verkennen!

Vanaf

 1.359

Hotel Royal Palm Resort En Spa

Soort:
Toe aan een ontspannen vakantie onder de Spaanse zon? In Jandia vind je het stijlvolle 4-sterren Hotel Royal Palm Resort en Spa, een adults only hotel vanaf 16 jaar. Dit moderne hotel ligt direct aan het prachtige zandstrand en biedt een schitterend uitzicht over zee. Hier draait alles om rust, comfort en genieten met z’n tweeën. Neem een duik in één van de zwembaden of kom volledig tot rust in het uitgebreide wellnesscentrum van maar liefst 2000 m². Ook op culinair gebied zit je hier goed dankzij het buffetrestaurant en het à-la-carterestaurant. Overdag geniet je van de rustige sfeer en ’s avonds van een ontspannen entertainmentprogramma. Dankzij de rustige ligging kom je hier helemaal los van de dagelijkse drukte. Boek jouw ontspannen vakantie naar Hotel Royal Palm Resort en Spa bij D-reizen!

Vanaf

 470

Bauer

Soort:
Niks is fijner dan na een dag uitsloven op de piste je op te warmen in een knus hotel. Dat heeft Bauer, vlak bij de skilift in hartje Saalbach, begrepen. Dit traditioneel Oostenrijkse hotel zorgt ervoor dat je na een inspannende dag in de sneeuw heerlijk ontspant. Het personeel ontvangt je met een lach en helpt je graag om je verblijf zo comfortabel mogelijk te maken. Schuif aan in het restaurant voor een welverdiende maaltijd gemaakt van regionale producten. En wil je daarna nog even écht relaxen? Stap dan in de Finse sauna, plons in het zwembad of laat je verzuurde spieren masseren. Daarna plof je neer op de comfortabele bedden waar je heerlijk op uitrust.

Vanaf

 856