Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Holiday

🇮🇹Italië
Bibione
aparthotel
Halfpension
Verblijven in een aangename accommodatie in Bibione? Aparthotel Holiday is een luxe 4-sterren aparthotel, perfect voor een fijne vakantie. Meer weten? Bekijk dan nu de foto’s van Aparthotel Holiday, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Italie? Boek jouw vakantie naar Aparthotel Holiday vandaag nog!

Holiday is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

16 mei 2026, 8 dgn
Charleroi
 851

Bekijk ook deze aanbiedingen

Hotel Atlantica Golden Beach

Soort:
Een heerlijke vakantie onder de warme zon in het plaatsje Paphos, klinkt als een ideale escape! Direct aan de zee vindt je 4-sterren hotel: Atlantica Golden Beach. Geniet aan 1 van de 2 zwembaden of doe mee met de vele sportfaciliteiten! Voor een lekker hapje eten kun je terecht bij een buffetrestaurant of het à-la-carterestaurant. Tussendoor al lekkere trek of toe aan een drankje? Dan kun je terecht bij maar liefst 2 verschillende bars! Zo is er altijd wel een in jouw buurt. Vlieg jij met ons mee naar het prachtige Cyprus?

Vanaf

 536

Mizo Ok

Dit appartementencomplex ligt op steenworp afstand van het strand. Het complex ligt dichtbij het meer van Ohrid en bestaat uit twee etages en de appartementen zijn ruim, sfeervol en kleurrijk ingericht. De appartementen zijn van alle gemakken voorzien en hebben een terras of balkon. Maar je blijft natuurlijk niet in je appartement zitten, want je wilt ook de omgeving leren kennen. Het meer van Ohrid is trouwens één van de drie oudste meren ter wereld, wist je dat? In het oude stadje Ohrid kun je eindeloos slenteren door de smalle straatjes en de uitzichten over het meer zijn verbluffend. Denk er ook eens over om een excursie te boeken, bijvoorbeeld een dagtocht naar Albanië. Daar kom je toch ook niet elke dag.

Vanaf

 557

Das Tigra

Soort:
Op zoek naar een elegant verblijf in het hart van Wenen? Boutique Hotel Das Tigra, een 4-sterrenhotel, ligt op slechts 10 minuten lopen van de iconische Stephansdom. Dit familiebedrijf biedt een rijke geschiedenis; in 1773 verbleef Mozart hier met zijn familie. De ruime en moderne kamers zijn voorzien van airconditioning, satelliet-tv en een minibar. Begin je dag met een uitgebreid ontbijtbuffet met typische Weense specialiteiten. Met bezienswaardigheden zoals de Staatsopera en het Keizerlijk Paleis Hofburg op korte loopafstand, is dit hotel de perfecte uitvalsbasis om Wenen te ontdekken. Boek vandaag nog je verblijf en ervaar het zelf!

Vanaf

 313