Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Dionysos

🇬🇷Griekenland
Malia
hotel
Halfpension
Verblijven in een aangename accommodatie in Malia? Hotel Dionysos is een comfortabel 2-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 2553 reizigers beoordelen Hotel Dionysos gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto’s en beoordelingen van Hotel Dionysos, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Griekenland? Boek jouw vakantie naar Hotel Dionysos vandaag nog!

Dionysos is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

4 juni 2026, 8 dgn
Charleroi
 506

Bekijk ook deze aanbiedingen

Caldera Romantica

Verblijven in een aangename accommodatie in Akrotiri? Hotel Caldera Romantica is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 797 reizigers beoordelen Hotel Caldera Romantica gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Caldera Romantica, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Griekenland? Boek jouw vakantie naar Hotel Caldera Romantica vandaag nog!

Vanaf

 567

Can Fuster

Soort:
Ik was eigenlijk op weg naar Cala Sant Vincente in het noorden van Ibiza. Een hele week was ik op onderzoek uit geweest in de vele hippe nachtclubs van Ibiza en nu vond ik het wel even welletjes. Tijd om de andere kant van Ibiza te ontdekken! Een dagje aan de prachtige noordkust leek mij de ideale manier om bij te komen. Ik wist toen nog niet dat ik onderweg van gedachten zou veranderen en heel toevallig een nog veel betere plek zou vinden om te relaxen: het 150 jaar oude landhuis Can Fuster.

Ik vond hotel Can Fuster langs een doorgaande weg naar het strand, in het mooie dorpje Sant Joan de Labritja. De prachtige oude boerderij van eigenaar Vicente staat in een weelderige tuin van 60.000 vierkante meter met olijven, vijgen- en amandelbomen. Net als zijn ouders is Vicente opgegroeid op het landgoed en enkele jaren geleden heeft hij het helemaal gerenoveerd zonder de authentieke sfeer ervan te veranderen. Vele uren heb ik doorgebracht in de tuin bij het zwembad. Gewoon met een fijn boek op schoot, een schaaltje vers fruit ernaast en de stilte. Tussendoor maakte ik lange wandelingen door witte dorpjes, intieme baaien en uitgestrekte dennenbossen.

Wat moet ik er verder over zeggen? Er is simpelweg geen betere plek om volledig tot rust te komen en grenzeloos te genieten van dit wonderschone eiland met twee gezichten.

Vanaf

 822

Anagenessis Village

Vakantie vieren in Kalamaki voelt hier extra bijzonder. Sfeervolle steegjes, Venetiaanse bogen en een historisch landhuis geven het verblijf een unieke charme. Vanuit je kamer kijk je uit over zee, bergen of tuinen. Overdag lekker plonsen in het zwembad, terwijl de kleintjes ravotten in hun badje of de speeltuin. Daarna ontspannen in de wellness en 's avonds smullen van pure Griekse gerechten met biologische ingrediënten.

Vanaf

 456