Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Aqua

🇧🇬Bulgarije
Varna
hotel
Logies en ontbijt
Verblijven in een aangename accommodatie in Varna? Hotel Aqua is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 2314 reizigers beoordelen Hotel Aqua gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto’s en beoordelingen van Hotel Aqua, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Bulgarije? Boek jouw vakantie naar Hotel Aqua vandaag nog!

Aqua is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

6 november 2026, 8 dgn
Eindhoven
 349

Bekijk ook deze aanbiedingen

Harmony Apartments

In Agioi Apostoloi vond ik een plek waar alles precies in balans lijkt te zijn: de zee die glinstert in de verte, de stilte van het dorp en de frisse moderniteit van Harmony Apartments. 's Ochtends drink ik mijn koffie op mijn terras terwijl de zon langzaam over de heuvels kruipt en de eerste lichtvlekken op het zwembad werpt. Op een heldere dag zie ik zelfs de contouren van de Egeïsche kustlijn. Later wandel ik op mijn gemak naar het strand, of dwaal ik door het dorp waar taverna's met blauwe stoelen en geritsel van olijfbomen de sfeer bepalen. 's Avonds is het uitzicht misschien nog mooier: de lichten van het stadje, de zachte bries, en het gevoel dat ik hier even helemaal niets hoef.

Harmony Apartments is een kleinschalig en modern complex met acht stijlvolle studio's en appartementen, ideaal voor gasten die rust zoeken maar ook graag het authentieke Griekse leven opsnuiven. Het ligt in een rustige wijk van Agioi Apostoloi, op loopafstand van het zandstrand, gezellige taverna's en kleine winkels. De appartementen zijn ruim en licht, en hebben allemaal een eigen keuken, balkon of terras en zelfs een open haard - een charmant detail dankzij de tradities van de omgeving. Het zwembad vormt het hart van het complex, met comfortabele ligbedden en prachtig uitzicht op de zee en het omliggende landschap. Elpida en Maria, de twee Griekse zussen die het complex bouwden, verwelkomen gasten met een klein ontbijtpakket én lokale wijn. Vanuit hier ontdek je watervallen, korte wandelroutes, kleine havens en de mooiste zonsondergangen van deze kustlijn.

Vanaf

 658

Iberostar Fuerteventura Palace

Soort:
Op zoek naar een luxueus 5-sterrenhotel met een prachtige ligging aan het strand? Voor jouw wellnessvakantie op Fuerteventura ben je hier in dit Iberostar hotel helemaal aan het juiste adres. Kom hier met je partner naartoe als je echt toe bent aan vakantie en jezelf wilt verwennen. Bezoek de spa met zijn heerlijke binnenzwembad, sauna en stoombad. Even helemaal nergens aan denken! Je vermaakt je volledig met de verschillende sporten, daag jezelf uit met een potje volleybal en neem je racket mee naar het tennisveld. Ontspan vervolgens aan een van de 4 zwembaden. 's Avonds eet je van de favoriete maaltijden bij het buffet en bestel jouw welverdiende drankje bij een van de bars. Vermaak jezelf met livemuziek en avondshows voor de perfecte afsluiting van de dag. Laad jezelf weer volledig op in Fuerteventura Palace en boek jouw verblijf in Jandia.

Vanaf

 1.076

Hotel Pickalbatros Citadel Sahl Hasheesh

Soort:

Ben je toe aan een ontspannen zon-, zee én strandvakantie met alles erop en eraan? Dan is Hotel Pickalbatros Citadel Sahl Hasheesh de ideale vakantiebestemming voor jou. Dit luxe hotel ligt direct aan de Rode Zee en biedt alles wat je nodig hebt om de sleur van alledag even heel ver achter je te laten. En ook fijn: bij Sunweb kun je hierheen voor de allerlaagste prijs.

Hotel Pickalbatros Citadel Sahl Hasheesh biedt genoeg mogelijkheden voor jong en oud. Allereerst is er een privéstrand waar je heerlijk van de zon kunt genieten en weg kunt dromen op een van de vele ligbedden. De uiterst comfortabele kamers zijn allemaal ruim opgezet en voorzien van een minibar, koffie- en thee faciliteiten, airco en een balkon of terras met zitje. Eigenlijk wil je je kamer niet verlaten, maar voor optimale ontspanning kun je nog een kijkje gaan nemen bij het wellnesscenter, met een scala aan behandelingen en een sauna, jacuzzi en Turks stoombad. Hier word je écht helemaal zzzzen… Het is niet voor niets dat dit hotel zo geliefd is bij koppels die ieder jaar weer terugkeren!

In een van de vele restaurants van Hotel Pickalbatros Citadel Sahl Hasheesh kun je je smaakpapillen laten prikkelen. Naast een buffet,- en een visrestaurant, is er ook nog een restaurant dat Italiaanse specialiteiten presenteert. En of het nog niet genoeg is, er is óók nog een Aziatisch restaurant. Om die extra vakantie 'pondjes' in het gareel te houden, is er op het resort van alles in en rondom de waterkant te doen. Zo is er een ultramoderne fitnessruimte met uitzicht op zee, zijn er talloze watersporten te beoefenen en is er de mogelijkheid om te leren duiken. Het huisrif hier is oogverblindend mooi en kleurvol. Aangezien de onderwaterwereld van Sahl Hasheesh spectaculair is, is dit zeker een aanrader. Wie vindt als eerste de gezonken stad?

Vanaf

 688