Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Ammos Suites

🇬🇷Griekenland
Rethymnon
hotel
Logies en ontbijt
Zin in een zonvakantie op Kreta? In het sfeervolle Rethymnon verblijf je in het 4-sterren Hotel Ammos Suites, een modern en stijlvol hotel vlak bij zee. Hier combineer je stranddagen met cultuur en gezelligheid. Het strand ligt op steenworp afstand en ook het historische centrum bereik je eenvoudig. Overdag kom je tot rust bij het zwembad en ’s avonds wandel je langs de boulevard met uitzicht op de verlichte haven. Hotel Ammos Suites voelt comfortabel en kleinschalig aan, ideaal voor een ontspannen verblijf met z’n tweeën of met vrienden. De combinatie van een fijne ligging en moderne faciliteiten maakt dit hotel extra aantrekkelijk. Ontdek het beste van Kreta vanuit Rethymnon. Bekijk snel de prijzen en boek jouw zonvakantie bij D-reizen!

Ammos Suites is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

11 mei 2027, 8 dgn
Amsterdam
 649

Bekijk ook deze aanbiedingen

Saint Nicholas

Ben je op zoek naar een ontspannen vakantie op het prachtige eiland Samos? Dan is het 3-sterren Hotel Saint Nicholas in Pythagorion de ideale keuze. Dit charmante hotel ligt direct aan het kristalheldere Mykali-strand, waar je kunt genieten van de Griekse zon en de rustgevende geluiden van de Egeïsche Zee. Met comfortabele kamers, een uitnodigend zwembad en de mogelijkheid om op basis van all inclusive te verblijven, biedt Hotel Saint Nicholas alles voor een zorgeloze vakantie. Ontdek snel de mogelijkheden en boek je verblijf bij D-reizen!

Vanaf

 545

ibis London City Shoreditch

Dit hotel ligt in de hippe wijk Shoreditch. Vanuit het hotel wandel je zo naar de Theems en liggen alle bezienswaardigheden binnen handbereik. Want de metro zit op 100 meter dus je staat zo aan de andere kant van de stad. Terug bij je hotel kom je tot rust in je comfortabele kamer. Maar eerst nog een afsluitend drankje in de gezellige bar.

Vanaf

 300

Mojo Hotel

Mojo Hotel is een 3-sterrenhotel voor vakantiegangers die graag tempo in hun vakantie houden. Dit is geen plek waar je ver van alles af zit, maar juist een hotel dat perfect aansluit op de energie van Laganas. Je verblijft hier in een toegankelijke accommodatie met een relaxte basis, terwijl de levendige omgeving al op je wacht zodra je naar buiten stapt. Daarmee is Mojo Hotel vooral aantrekkelijk voor wie een vakantie zoekt met veel vrijheid, weinig gedoe en volop mogelijkheden om elke dag anders in te vullen. De ligging is daarbij een schot in de roos. Het hotel ligt vlak bij Laganas Beach en midden in een omgeving die bekendstaat om haar bruisende karakter. Overdag kies je makkelijk voor zon, zee en strand, terwijl je 's avonds zo de gezelligheid van Laganas inloopt. Dat maakt deze locatie extra interessant voor vakantiegangers die niet stil willen zitten en graag alles binnen bereik hebben. Juist doordat het hotel zo dicht bij zowel het strand als het bekende uitgaansgebied ligt, haal je veel uit je verblijf zonder veel te plannen. Zoek je een hotel waar je midden in de vakantiesfeer zit en waar strand en gezelligheid allebei dichtbij zijn, dan is Mojo Hotel een keuze die al snel goed voelt.

Vanaf

 478

Hotel Cleopatra Palace

Soort:

Hotel Cleopatra Palace is uitermate geschikt voor degene die komt om te relaxen. Het hotel bestaat uit 3 gebouwen en ligt pal aan het Camisón strand.

Alle kamers zijn modern ingericht en voorzien van een optimale comfort. Daarnaast hebben alle kamers een ruim balkon waarin je je eigen heerlijk in kunt terugtrekken en genieten van het mooie uitzicht. Rond het prachtige zwembad kom je tot rust of duik het wellnesscenter in. Maar ook wanneer je meer wilt doen dan liggen op je strand- of zwembadbedje is Hotel Mare Nostrum Cleopatra Palace geschikt voor jou.

Overdag kun je voor de lekkere trek terecht bij poolbar, die een ruime keuze aan lichte maaltijden, snacks, drankjes en ijsjes biedt. 's Avonds is de Hall Cocktail Bar van het hotel geopend met livemuziek en een ruime keuze aan cocktails en drankjes.

Indien je gebruik wil maken van de faciliteiten van het zuster Hotel Mediterranean Palace, kun je bij de receptie een dagpas kopen. De dagpas omvat toegang tot het zwembad van het Hotel Mediterranean Palace, splash park en beach volleyball. Kinderen kunnen tegen betaling van een toeslag meedoen met leuke spellen bij de Club Mare Kids in het Hotel Mediterranean Palace.

Bij de beachclub Palapa heb je een fantastisch uitzicht over zee waar je onder het genot van een cocktail de zonsondergang kunt meemaken.

 

Vanaf

 996