Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Amadria Park Milenij

🇭🇷Kroatië
Opatija
hotel
Logies en ontbijt
Verblijven in een aangename accommodatie in Opatija? Hotel Amadria Park Hotel Milenij is een luxe 5-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 149 reizigers beoordelen Hotel Amadria Park Hotel Milenij gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto’s en beoordelingen van Hotel Amadria Park Hotel Milenij, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Kroatie? Boek jouw vakantie naar Hotel Amadria Park Hotel Milenij vandaag nog!

Amadria Park Milenij is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

16 juni 2026, 8 dgn
Weeze
 1.054

Bekijk ook deze aanbiedingen

The Oberoi

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Sahl Hasheesh? Hotel The Oberoi is een luxe 5-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 375 reizigers beoordelen Hotel The Oberoi gemiddeld met een 10. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel The Oberoi, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Egypte? Boek jouw vakantie naar Hotel The Oberoi vandaag nog!

Vanaf

 1.053

Riu Paraiso Lanzarote

Soort:
Met het zandstrand voor de riante deur én een All Inclusive formule zoals alleen RIU dat kan, kom je in Riu Paraiso Lanzarote helemaal tot rust. Alles is precies zoals je het wil. Dat betekent zwembaden in overvloed en shows van topniveau. Hier kom je tijd tekort. Hotel Riu Paraiso Lanzarote is trendy en modern ingericht en heeft een goede locatie. Het ligt in een rustig gebied, maar je flaneert zó naar de boulevard van Puerto del Carmen. En wil je al het lekkere eten van RIU er weer vanaf trainen, doe dan mee aan de groepslessen in de RiuFit zone. Laat de kids vriendjes maken in RiuLand en vergeet niet om te genieten van de uitmuntende service. In dit resort draait alles om de gasten.

Vanaf

 920

TUI BLUE Adriatic Beach

Soort:
Bij TUI BLUE Adriatic Beach klopt gewoon alles. Van de bali bedden aan het zwembad tot het kerktorentje tegen de heuvels. Het uitzicht en de omgeving zijn prachtig en alles valt op zijn plek in dit adults only hotel. Heerlijk all inclusive genieten van het Kroatische klimaat en je kan nog even extra genieten van de zon op het zonneterras.

Vanaf

 323

Xenos Villas

Langzaam wandelde ik het zandweggetje af, mijn koffer zacht zoemend over de stenen. Voor me verschenen drie charmante villa's, elk met hun eigen kleuraccent - alsof ze me vriendelijk toelachten. Nikos, de eigenaar, zwaaide me al tegemoet met een warme glimlach. Even later zat ik op mijn balkon, een glas witte wijn in de hand, terwijl de zon de Egeïsche Zee omtoverde tot een doek vol koper en goud. De stilte, het uitzicht, de geur van bloeiende oleander… het voelde alsof de tijd hier vanzelf vertraagde.

De Xenos Villas liggen op een rustige locatie op het eiland Kos, net buiten het levendige Tigaki. Elke villa biedt ruimte aan acht personen, met vier slaapkamers verdeeld over drie verdiepingen. Je geniet hier van een privézwembad, een grote tuin, een balkon met zeezicht en comfortabele loungeplekken, binnen én buiten. De stijl is modern, fris en helemaal in Griekse sfeer. Dankzij de vriendelijke eigenaar Nikos voel je je hier direct thuis. Op korte rijafstand liggen zandstranden, een supermarkt, restaurants en andere voorzieningen.

Vanaf

 1.662