Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Agnes Deluxe Hotel

🇬🇷Griekenland
Pefkochori
hotel
Logies en ontbijt

Agnes Deluxe Hotel is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

3 oktober 2026, 8 dgn
Amsterdam
 528

Bekijk ook deze aanbiedingen

8 dg cruise Oost Middellandse Zee Oosterdam

Soort:
Welkom aan boord van de Oosterdam. Vaar met ons mee richting de parels van de Oostelijke Middellandse Zee. Het is een exclusief samengesteld reisschema van The HISTORY™ Channel Vaar als eerst richting Alexandrië, geniet hier 2 dagen van de sfeervolle boulevards en de rijke geschiedenis. Wellicht een dagtrips naar Caïro met zijn prachtige piramides? Het schip vaart verder richting Rhodos, beroemd om de prachtige stranden en de gezellige sfeer. Vaar verder richting Mykonos, bekend om zijn witte huizen met blauwe accenten. Aan boord van de Oosterdam is er genoeg te doen. Het schip beschikt over moderne faciliteiten, zoals verschillende restaurants, een theater, diverse zwembaden, een spa en diverse lounges. Heb jij je koffers al gepakt?

Vanaf

 3.071

Posada la Venteta la Cabana

Soort:

Een eeuwenoude herberg ligt er verlaten bij in het bergdorpje Aigües. De stilte is er fantastisch, net als de vergezichten over het platteland en de zee. Met maar duizend inwoners leidt men er het leven van mañana. En daar staat de Spaanse Angel die toevallig een excursie door het dorp maakt. Voor een vervallen landhuis begint hij spontaan te glimlachen. Dit is het mooie begin van het verhaal van Posada La Venteta, de eeuwenoude herberg die Angel en de Nederlandse Ger samen een fantastisch nieuw leven in hebben geblazen.

Op precies dezelfde plek ben ik nu. Voor me staat een perfect gerenoveerd blauw landhuis, met witte kozijnen en prachtige bloemen die bloeien van geluk. 'Honderd jaar geleden was dit een herberg voor handelaren en reizigers. De plek en de bouwstijl: het voelde alsof dit huis al die tijd op me stond te wachten. Ik wilde het terugbrengen naar zijn originele staat. Naar hoe het was…' Angel ging op zoek. Na een lange zoektocht vond hij uiteindelijk de kleinzoon van de eerste eigenaar. 'Hij wist nog precies de details. Hij herinnerde zich zelfs nog de exacte locatie van de olijf- en amandelbomen!'

Binnen een jaar zaten Ger en Angel erbij als god in Spanje. Alle comfort, luxe en creativiteit voegden ze toe. Ze richten de vijf kamers, in het huis of in het gebouwtje in de tuin, allemaal anders in: met stijlvol antiek, romantiek en Franse charme. Ze bouwden een open haard met een zithoek, verfden de muren dieprood en legden een zwembad aan. 'De oude functie is weer terug. Hier eet je wat lekkers, rust je uit en geniet je vooral van de stilte.' Ik glimlach. Het verhaal van de herberg die tot leven kwam. En iedereen leefden nog lang en gelukkig.

 

Wil je liever in een hotel verblijven? Klik dan hier.

Vanaf

 587

Anathera Kuta

Soort:
In het bruisende Kuta op Bali heb je alles binnen handbereik: van een prachtig strand tot vele winkels én een spetterend waterpark. Wel zo fijn als je dit al dit leuks kunt combineren met een verblijf in een comfortabel hotel. Hotel Anathera Resort Kuta (voorheen: Swiss Bel Tuban) is een 4-sterrenhotel dat alles heeft wat je zoekt! Stijlvolle trendy kamers, een royaal zwembad en een centrale ligging ten opzichte van het strand en centrum. Dat wordt een topvakantie!

Vanaf

 1.229