Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Jaz Bluemarine

🇪🇬Egypte
Hurghada
hotel
All Inclusive
Bij het 5-sterren Hotel Jaz Bluemarine in Hurghada laat je zorgeloze all-inclusive vakantie spetterend maken door de zwembaden en het eindeloze vermaak. De zwembaden, inclusief kinderbaden en diverse glijbanen voor alle leeftijden, beloven spetterende avonturen waar iedereen naar uitkijkt. Voor de kleintjes zijn er speciale kinderbaden en een mini-glijbanenpark. De kidsclub biedt leuke activiteiten voor de kinderen, terwijl jij jezelf kunt vermaken op het tennisveld, in de fitnessruimte, met een potje darts, of op het multi-sportterrein. Even toe aan wat meer ontspanning? Loop even het stoombad in en bewonder de heerlijkheid van de hamam. Je avonden worden onvergetelijk dankzij de buffetten in het restaurant en de diverse keuzes uit 5 à-la-carte eetgelegenheden (bij Jaz Aquamarine, tegen betaling). Hier kun je genieten van de heerlijkste visgerechten, smaken uit de Aziatische en Italiaanse keuken, evenals de verrukkelijke Indiase keuken. Sluit de avond af met een drankje bij een van de bars en maak het compleet met een dansje in de discotheek. Kom naar Hurghada voor een onvergetelijke all-inclusive ervaring bij Jaz Bluemarine!

Jaz Bluemarine is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

20 juni 2026, 8 dgn
Amsterdam
 856

Bekijk ook deze aanbiedingen

Appartementen Quinta da Mo

Soort:
Appartementen Quinta da Mo is oprecht één van de meest bijzondere adresjes die ik ken. Het is werkelijk alsof ik een sprookje binnenkom. Lopend over een smal paadje ben ik omgeven door tropische vegetatie, fruitbomen én het kabbelende geluid van de rivier. In de verte zie ik de oudste watermolen van Furnas liggen. Voorheen was dit ook nog een timmermansbedrijf, waar oude stoelen werden gemaakt. Nu is het een unieke plek waar je kunt overnachten. Als ik verder loop hoor ik tjilpende geluidjes van vogels om mij heen. Ze geven mij het gevoel alsof ik midden in de jungle loop. Ik ben werkelijk sprakeloos van de schoonheid hier!

Bij de receptie ontmoet ik de goedlachse eigenaresse Luisa Valerio, afkomstig uit het vaste land van Portugal. Ik hoef niet te vragen waarom ze besloot hier te gaan wonen, want het antwoord zie je direct. Maar er zit een mooi verhaal aan vast. Voorheen was ze namelijk stewardess, voornamelijk in Afrika. Hier heeft ze ook haar man ontmoet en na hun trouwerij in Angola, besloten ze zich te vestigen in zijn huis, op het eiland São Miguel. Luisa besloot vervolgens bij een bank te werken, maar na haar pensioen kwam een nieuwe droom uit; het aankopen en renoveren van deze unieke plek. Als ik vraag waar ze het meest trots op is, zegt ze zonder te aarzelen direct: de prachtige tuin is én het ontvangen van gasten over de hele wereld. Haar gastvrijheid voel ik dan ook overal, ze is trots om dit paradijs te delen met iedereen. Voor mij is dit absoluut nóg een reden waarom ik mij hier zo ontzettend relaxt voel...

De adembenemende natuur ontdekken gaat hier vanzelf, maar ik kan het natuurlijk ook beleven vanaf het water. Ik besluit een bootje te huren, direct voor de deur. Peddelend over de rivier blijf ik maar foto's maken van de flora & fauna! Het lijkt steeds mooier te worden. Na mijn fantastische vaartocht is er een barbecue, waar ik de lokale lekkernijen en drankjes proef. In deze omgeving valt alles op zijn plek! Alles klopt en ik geniet met volle teugen. Ik overnacht zelf in de oude watermolen, gebouwd in 1860. Deze lange geschiedenis ervaren is een beleving op zich. Ik val in een diepe slaap, maar bij het ontbijt lijk ik alsnog te dromen..

Vanaf

 1.062

Magic Mountains Sportwelt

Soort:
In de bergen vind je dit sportparadijs waar je geen gebrek hebt aan leuke activiteiten. Bij aankomst ontvang je een speciale kaart die je toegang geeft tot een breed scala aan gratis activiteiten. Of je nu wilt boogschieten, mountainbiken, deelnemen aan voetbaltrainingen of genieten van watersporten, er is voor ieder wat wils.

Vanaf

 584

Hotel Fariones

Soort:

Hotel Fariones is een bijzonder Excellent resort met een werkelijk unieke ligging. 40 jaar geleden was dit het eerste hotel dat op het eiland werd gebouwd, waardoor het bijna de hele baai voor zichzelf heeft. De uitzichten over het diepblauwe water van de Atlantische oceaan zijn overweldigend… Wil je graag genieten in een rustige omgeving, dan ben je hier op het juiste adres.

Het hotel is onlangs gerenoveerd en de kamers voelen als comfortabele cocons die modern zijn ingericht. Je kan zelf een keuze maken uit het kussenmenu waardoor je elke nacht heerlijk zal dromen op jouw favoriete kussen. Wanneer je 's ochtends uitgerust wakker wordt in je kamer of suite, kijk je uit het raam naar het imposante uitzicht over de oceaan.

Het luxe en stijlvolle hotel ligt vlakbij de gezellige badplaats Puerto del Carmen; een voormalig oud vissersdorp. Hier kun je genieten van een mooie haven, diverse terrasjes, leuke winkels en lekkere restaurants. Na een dag in het centrum proef je het beste van de Spaanse keuken in authentieke restaurants.

Iedere dag profiteer je van de meest indrukwekkendste faciliteiten, het hotel heeft 2
 infinity pools, waar je door de palmbomen door in alle rust over de oceaan heen kunt staren. Dommel hier heerlijk weg op je eigen lounge bed in de zon met een cocktail in je hand. 24 uur per dag profiteer je van de roomservice en 's avonds tafel je uitgebreid in een chic decor.  Het hotel heeft 3 restaurants, waarvan 2 à-la-carterestaurants en 1 buffet restaurant. In restaurant Bon Appetit proef je de beste gerechten van Lanzarote, in het restaurant Bella Lucia vind je een heerlijk buffet met live cooking en bij de snackbar smul je van een wijde variatie aan tapas en andere snacks.

Vanaf

 1.397