Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

JAZ Neo Saraya Palms

🇪🇬Egypte
Hurghada
hotel
All Inclusive

JAZ Neo Saraya Palms is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

9 december 2026, 8 dgn
Amsterdam
 707

Bekijk ook deze aanbiedingen

Le Patio Bastille

Soort:
Dit hotel ligt in de bekende en levendige straat 'Rue du Faubourg', tussen de wijken Bastille en Nation. 's Ochtends geniet je van een heerlijk uitgebreid ontbijt in de unieke binnentuin. Het hotel heeft stijlvolle ruime kamers met kitchenette, rondom deze binnentuin. In de avond kom je hier onder het genot van een drankje helmaal tot rust. Kortom, dit hotel is de perfecte keuze voor een verblijf in deze prachtige stad.

Vanaf

 289

Riu Arecas

Soort:
Liefhebbers van mooie zwembaden komen naar Riu Arecas op Tenerife. Naast de twee 25 meterbaden pronkt een infinity pool met een uitzicht om van te watertanden. Zet je zonnebril op, staar naar de prachtige zee en zie mensen voorbijkomen op de boulevard van de Costa Adeje. Goed eten, een relaxte sfeer en een prachtige grote tuin om de zwembaden heen maken Adults Only hotel Riu Arecas tot een waar vakantieparadijs. Boek een facial in de Body Love Spa en geniet van de rust in dit Adults Only RIU hotel. De kers op de taart? RIU's enthousiaste personeel. RIU staat niet voor niets bekend om haar persoonlijke en warme service. Het leven is goed aan de zonnige zuidkust van Tenerife.

Vanaf

 892

Ktima Mani

Soms hoor je over plekken die je verbeelding meteen op hol doen slaan. Zo'n adresje fluisterde iemand me in tijdens een warme zomeravond, waarin de stenen straatjes van Areopoli nog nagloeiden van de dag. De lucht was zwaar van jasmijn en zeezout, en ergens verderop klonk gelach vanaf een terras. “Een verborgen parel, als een kasteeltje tussen de bloemen,” zei ze. Nieuwsgierig volgde ik de geur van rozemarijn en houtvuur, die me langs olijfbomen en geurige tuinen leidde. En toen ik de torentjes van natuursteen zag opdoemen, wist ik het zeker: Ktima Mani bestaat écht. De lichtblauwe balkonnetjes, de hoge poorten, het glinsterende zwembad... Alles ademt romantiek en traditie. Eigenaresse Panagiota verwelkomt me met een glimlach en ik voel me meteen thuis. Misschien lees ik straks een boek uit de bibliotheek, of dwaal ik gewoon wat door de tuin. Maar vanavond? Dan proef ik haar oma's recept uit de houtoven.

Ktima Mani is een charmant boetiekhotel op het mythische schiereiland Mani, met 16 romantisch ingerichte kamers verspreid over twee karakteristieke natuurstenen gebouwen. Het zwembad vormt het stralende middelpunt van de tuin en heeft een apart kinderbad. Rondom staan comfortabele ligbedden klaar met zachte handdoeken. In de kleine bibliotheek kunnen gasten een boek uitkiezen voor een rustige middag in de zon. Wandelen of paardrijden door de ruige natuur van de Peloponnesos wordt hier met plezier georganiseerd. 's Avonds kunnen gasten genieten van traditionele streekgerechten in het intieme restaurant - op bestelling bereid, vaak in de houtoven op het sfeervolle terras.

Vanaf

 781