Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Innerfraganter Wirt

🇦🇹Oostenrijk
Flattach
Gasthof
All Inclusive

Innerfraganter Wirt is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

17 juli 2026, 8 dgn
 970

Bekijk ook deze aanbiedingen

Latemar

Soort:
Bij het hotel Latemar in Vigo di Fassa voel je je meteen thuis. Omringd door de majestueuze Dolomieten biedt deze accommodatie een heerlijk verblijf met comfortabele tweepersoonskamers. Of je nu komt voor de adrenalinerijke afdalingen, voor de ontspanning of gewoon voor allebei. Dit hotel is je ideale uitvalsbasis voor een onvergetelijke wintersportvakantie in Italië. Het Val di Fassa skigebied heeft in totaal 130 kilometer aan skipiste verdeeld over zes deelskigebieden. De schilderachtige landschappen van Vigo di Fassa zijn ook perfect voor prachtige wandelingen. Na een fijne dag vol activiteiten is het prettig thuiskomen in Latemar, waar je eindeloos ontspant bij de heerlijke wellnessfaciliteiten.

Vanaf

 669

Clube do Lago

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Estoril? Aparthotel Clube do Lago is een luxe 4-sterren aparthotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 1353 reizigers beoordelen Aparthotel Clube do Lago gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Aparthotel Clube do Lago, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Portugal? Boek jouw vakantie naar Aparthotel Clube do Lago vandaag nog!

Vanaf

 486

Finca’s Costa Blanca met privézwembad

Soort:

Finca's Costa Blanca zijn privé landhuizen die verspreid over het achterland van de plaatsen Calpe en Moraira liggen. Ze bevinden zich midden in het mooie landschap van de Costa Blanca, tussen amandelbomen, pijnbomen en wijngaarden, met vaak een adembenemend uitzicht over de omgeving.

De gezellige plaatsen Calpe en Moraira liggen tussen de 9 en 12 km. En met de huurauto sta je zo op het strand of zit je ergens op een zonnig terras. Ook langs de mooie kustweg tussen beide plaatsen vind je heel veel leuke restaurantjes, kleine strandjes en supermarkten.

Met de huurauto kun je natuurlijk ook de Costa Blanca en het mooie binnenland verkennen, of misschien wel een dag naar Valencia gaan. En dan 's avonds nagenieten met een drankje aan de rand van je eigen zwembad, hoe leuk is dat?

De finca's zijn van alle gemakken voorzien, zoals een grote tuin met zwembad, barbecue, terras met zitje en ligbedden. Doordat de finca's van privé-eigenaren zijn, kan de inrichting en ligging verschillen. Over het algemeen is de inrichting traditioneel.

Vanaf

 624

Anerada Houses

Dit is echt precies wat ik me voorstel van een vakantie op een Grieks eiland! Ik word net wakker in een mooi huisje van Anerada Houses op het eiland Lefkas. Ik open het raam en ik word meteen getrakteerd op een adembenemend uitzicht op de Ionische Zee. Ik voel de warme zonnestralen op mijn huid en in de verte hoor ik zelfs de golven.

Anerada Houses bestaat uit een aantal gekleurde huisjes, die allemaal een moderne inrichting hebben en voorzien zijn van een aparte slaapkamer op de begane grond en een badkamer. De tweede slaapkamer bevindt zich op de open vide. Buiten vind je naast een fijn terras ook nog een eigen zwembad. Doordat dit kleinschalige adresje op een heuvel ligt, geniet je overal van het betoverende uitzicht op de baai van Egremni. Zin in een dagje strand? Het dichtstbijzijnde strand vind je op slechts 1,5 kilometer.

Vanaf

 653