Altijd het beste aanbod
Veilig boeken bij betrouwbare partners
“Maria, wat een heerlijk rustig plekje is dit,” zeg ik terwijl ik om me heen kijk naar de bloemen, het groen en de knusse sfeer. Maria, de eigenaresse van Appartementen Eleni, glimlacht trots en schenkt me een koel drankje in. Even later laat ze me mijn appartement zien: alles is tot in de puntjes verzorgd. Ik voel me meteen thuis. Vandaag doe ik het rustig aan met een boek aan het zwembad, en vanavond laat ik me verrassen door Maria's kookkunsten. Ze maakt op verzoek een traditionele Griekse maaltijd, met ingrediënten uit de streek en vooral veel liefde.
Appartementen Eleni ligt in het sfeervolle dorpje Sissi, omringd door natuur en rust. De appartementen zijn eenvoudig maar verzorgd, en voorzien van een kitchenette en eigen terras of balkon. Rond het zwembad is het heerlijk ontspannen met ligbedden in de zon en schaduwplekjes tussen de bloemen. Wie wat actiever wil zijn, vindt in de omgeving mooie wandel- en fietsroutes. Dankzij de persoonlijke sfeer en gastvrijheid van Maria voelt het hier al snel als een tweede thuis.
Selections Hotel Palm Beach is nog niet heel lang geleden volledig gerenoveerd en het is werkelijk een “plaatje”. De vriendelijke eigenaresse is zeer gastvrij en heeft ervaring genoeg om jouw vakantie dan ook onvergetelijk te maken.
De hotelkamers zijn sfeervol en lekker trendy te noemen. Werkelijk aan alles is gedacht. Zo fijn om wakker te worden in een comfy bed en te genieten van de moderne inrichting en faciliteiten. De gastvrouw en het personeel in de keuken maakt van het ontbijt iedere dag weer een klein feestje en heb je keuze uit hartige en zoete lekkernij, zo is er voor ieder wat wils en begint de dag goed.
Ook de ligging is perfect; 10 meter van de zee en het kiezelstrand vandaan. Een heus privéstrand met heerlijke ligstoelen en parasols, beter kan haast niet. Tegen lunchtijd bestel je bij de beachbar een lekkere salade en drankje. Met een voldaan gevoel wandel je in de middag nog even naar het knusse dorpje Kokkari, je bent er zo …. Het is een leuke plaats om te bezoeken, zeker ook in de avond. Het stadje heeft leuke winkeltjes en de restaurantjes voor het uitzoeken. Op dit adres beleef je een topvakantie!