Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Appartement Complejo Eurhostal

🇪🇸Spanje
Alcoceber
appartement
Logies
Ben je op zoek naar een ontspannen vakantie aan de Spaanse kust? In het charmante Alcoceber vind je het 3-sterren Appartement Complejo Eurhostal, gelegen op slechts 40 meter van de prachtige kust. Dit complex biedt ruime studio-appartementen met een woon- en slaapgedeelte en een eigen balkon. Geniet van de zon bij het buitenzwembad of proef de lokale en internationale gerechten in het buffetrestaurant. Met een speeltuin en tafeltennistafel is er voor elk wat wils. Ontdek de schoonheid van de Costa del Azahar vanuit deze ideale uitvalsbasis. Boek nu je verblijf bij D-reizen en beleef het zelf.

Appartement Complejo Eurhostal is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

15 april 2026, 8 dgn
Weeze
 265

Bekijk ook deze aanbiedingen

El Greco

Verblijven in een aangename accommodatie in Agios Nikolaos? Hotel El Greco is een comfortabel 2-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 594 reizigers beoordelen Hotel El Greco gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel El Greco, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Griekenland? Boek jouw vakantie naar Hotel El Greco vandaag nog!

Vanaf

 482

Das Tigra

Soort:
Op zoek naar een elegant verblijf in het hart van Wenen? Boutique Hotel Das Tigra, een 4-sterrenhotel, ligt op slechts 10 minuten lopen van de iconische Stephansdom. Dit familiebedrijf biedt een rijke geschiedenis; in 1773 verbleef Mozart hier met zijn familie. De ruime en moderne kamers zijn voorzien van airconditioning, satelliet-tv en een minibar. Begin je dag met een uitgebreid ontbijtbuffet met typische Weense specialiteiten. Met bezienswaardigheden zoals de Staatsopera en het Keizerlijk Paleis Hofburg op korte loopafstand, is dit hotel de perfecte uitvalsbasis om Wenen te ontdekken. Boek vandaag nog je verblijf en ervaar het zelf!

Vanaf

 340

Delfinia

In het zuiden van Corfu ligt dit hotel. Je slaapt in lichte, ruime kamers. Het voelt echt als thuiskomen. Bij het smakelijke ontbijt maak je de planning voor vandaag. Wordt het relaxen op je ligbedje bij het zwembad, of kies je toch voor een wat actievere middag en doe je mee met een potje tennis. Met de olijf en eucalyptusbomen om je heen bevindt je je wel in een hele natuurrijke omgeving. Wat een plaatje. Bij dit hotel vier je vakantie zoals het écht hoort.

Vanaf

 647