Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Villa del Mar Benidorm Hotel

🇪🇸Spanje
Benidorm
hotel
Logies en ontbijt
Villa del Mar Benidorm Hotel is een fijne keuze voor wie in Benidorm graag direct goed zit. Dit 4 sterrenhotel combineert een moderne uitstraling met een ligging waar je vakantiegevoel vanzelf op gang komt. Het hotel past goed bij vakantiegangers die overdag veel buiten de deur willen zijn, maar ook waarde hechten aan een comfortabele en verzorgde basis. Gewoon een hotel dat op meerdere punten slim gekozen voelt. Vanaf Villa del Mar stap je zo richting het Poniente-strand, terwijl ook het centrum en de oude binnenstad dichtbij liggen. Dat geeft je precies die vrijheid die Benidorm zo aantrekkelijk maakt. De ene dag zoek je het strand op, de andere dag wandel je langs winkels, gezellige adressen en bekende plekken in de stad. Je zit hier in een deel van Benidorm dat net wat rustiger aanvoelt, maar wel alle voordelen van de badplaats dichtbij houdt. Voor veel reizigers is dat precies de juiste balans. Ben je op zoek naar een hotel waar je zon, zee en stad moeiteloos met elkaar combineert, dan is Villa del Mar Benidorm Hotel absoluut het bekijken waard. Een plek die niet moeilijk doet, maar wel veel goed heeft liggen. En laten we eerlijk zijn: als je zo dicht bij het strand zit, voelt vakantie toch meteen een stuk overtuigender.

Villa del Mar Benidorm Hotel is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

8 december 2026, 4 dgn
Eindhoven
 304

Bekijk ook deze aanbiedingen

My Home

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Alanya? Aparthotel My Home Apart is een comfortabel 3-sterren aparthotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 752 reizigers beoordelen Aparthotel My Home Apart gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Aparthotel My Home Apart, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Turkije? Boek jouw vakantie naar Aparthotel My Home Apart vandaag nog!

Vanaf

 222

Politeama

Soort:
Welkom in dit moderne 4 sterrenhotel, met een ideale ligging om Palermo te verkennen. Ervaar comfort en gemak terwijl je de stad ontdekt. Ontspan met een drankje op het dakterras en geniet van het uitzicht. Of houd je energie op peil in de fitnessruimte. Na een actieve dag kom je volledig tot rust in je moderne kamer. En proef je lokale gerechten in het restaurant. Dit hotel biedt de ideale mix van avontuur, cultuur en ontspanning voor een onvergetelijk verblijf.

Vanaf

 553

Ramnus

In het zachte licht van de ochtendzon en met een vers kopje koffie in de hand voel ik me meteen verbonden met deze verborgen wereld. Op het balkon van mijn suite dompel ik mijn voeten onder in mijn eigen zwembadje en geniet van de warme zonnestralen op mijn huid. George & Katerina, de trotse eigenaren van Ramnus, begroeten me met zo'n warme glimlach dat ik me direct thuis voel. Hier is alles tot in de puntjes verzorgd: van het vers bereide ontbijt tot de ontspannen sfeer rond de poolbar. Dit is zo'n plek waar ik me onderdompel in rust, luxe én persoonlijke aandacht.

Ramnus is een gloednieuwe accommodatie met stijlvolle suites waarin comfort en rust centraal staan. De suites zijn ruim, smaakvol ingericht en verdeeld over twee gebouwen rond een uitnodigend zwembad. Op de bovenverdieping liggen de suites met privézwembad op het balkon, ideaal voor een verkoelend moment met uitzicht. Beneden, in het linkergebouw, vind je de 2-slaapkamersuites met een eigen zwembad op het terras: perfect voor wie wat extra ruimte zoekt. In het rechtergebouw, dicht bij het zwembad, liggen de suites met gedeeld zwembad - met twee slaapkamers, twee badkamers en alle gemakken van thuis. Dankzij het dagelijkse ontbijt, de poolbar en de persoonlijke service van George & Katerina voel je je hier heerlijk in de watten gelegd. En wie eropuit wil, ontdekt de onderwaterwereld van Castelia Bay tijdens het scubaduiken, of rolt zijn handdoekje uit op een van de drie stranden van Amoopi, elk met hun eigen sfeer en charme.

Vanaf

 780

Jupiter

Soort:
In het eenvoudige hotel Jupiter kun je je goed vermaken. De tuin en het zwembad zijn het stralende middelpunt van het hotel. En in het restaurant, verderop gelegen in de tuin, is het gezelligheid dat de boventoon voert. En buiten de tuin sta je meteen middenin het centrum van Sunny Beach.

Vanaf

 914