Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Zora

🇭🇷Kroatië
Primosten
hotel
Logies en ontbijt

Zora is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

7 oktober 2026, 8 dgn
Weeze
 354

Bekijk ook deze aanbiedingen

Lesante Cape Resort & Spa

Het Lesante Cape - The Leading Hotels of the World (voorheen Lesante Cape resort & Spa) is een modern hotel en ligt op korte afstand van Tsilivi. Bij het hotel zijn er genoeg mogelijkheden om te ontspannen, bijvoorbeeld bij de zwembaden, sauna of het privé kiezelstrand dat onderaan de heuvel ligt. De ruim opgezette kamers en suites zorgen voor de ideale terugval basis tijdens je vakantie. Je verblijft in het Lesante Cape - The Leading Hotels of the World op basis van Logies & Ontbijt of op basis van Halfpension. Het hotel beschikt over genoeg faciliteiten voor een perfecte vakantie!

Vanaf

 1.497

Augusta Vallès

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Granollers? Hotel Hotel Augusta Vallès is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 4339 reizigers beoordelen Hotel Hotel Augusta Vallès gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Hotel Augusta Vallès, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Spanje? Boek jouw vakantie naar Hotel Hotel Augusta Vallès vandaag nog!

Vanaf

 457

Opsis Villas

Ik was al een tijdje op zoek naar een luxe villa op het mooie Zakynthos, waar ik heerlijk tot rust zou kunnen komen. Opsis Villas blijkt precies het adresje waar deze twee wensen samenkomen. Het werkelijk adembenemende uitzicht over zee zorgt direct voor dat ontspannen gevoel en met de luxe zit het eveneens helemaal goed op deze fijne plek.

De villas zijn op en top modern ingericht met strakke meubels en grote ramen, en gedecoreerd met natuurlijke tinten. De keuken is ruim en biedt de mogelijkheid om gezellig samen te genieten van een zelf klaargemaakte maaltijd. De schuifpui van de woonkamer kan helemaal opengeschoven worden, waardoor je vanuit de woonkamer al kunt luisteren naar het geruis van de zee. Op het terras met ligstoelen en privézwembad is het nog meer genieten. Het lijkt wel alsof het drukke thuisleven niet meer bestaat. Zo rustgevend is het hier. Mijn slaapkamer is ook al zo zen ingericht, heerlijk! Het is dat Zakynthos fantastische highlights heeft, die ik heel graag wil bezoeken, anders zou ik het liefst de hele dag in mijn mooie villa willen wegdromen.

Vanaf

 2.750