Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Zeus Thessaloniki Lazart

🇬🇷Griekenland
Thessaloniki
hotel
Logies
Verblijven in een aangename accommodatie in Thessaloniki? Hotel Zeus Thessaloniki Lazart is een luxe 5-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 4280 reizigers beoordelen Hotel Zeus Thessaloniki Lazart gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto’s en beoordelingen van Hotel Zeus Thessaloniki Lazart, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Griekenland? Boek jouw vakantie naar Hotel Zeus Thessaloniki Lazart vandaag nog!

Zeus Thessaloniki Lazart is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

29 juni 2026, 5 dgn
Charleroi
 461

Bekijk ook deze aanbiedingen

White Olive Elite Hotel

Op Zakynthos, vlak bij het brede zandstrand van Laganas, ligt het stijlvolle White Olive Elite Hotel Laganas. Dit moderne vijfsterrenhotel is de ideale plek om te ontspannen en te genieten van de Griekse zon. Kies een ligbed bij een van de zwembaden of wandel in een paar minuten naar het strand. Ook culinair zit je goed met een buffetrestaurant, een à-la-carterestaurant en meerdere bars voor een verfrissend drankje. De kamers zijn ruim en eigentijds ingericht en zorgen voor een comfortabel verblijf. Dankzij de ligging in Laganas heb je zowel de gezellige boulevard als het Nationaal Marine Park binnen handbereik. Of je nu komt voor rust, stranddagen of een actieve vakantie op Zakynthos, bij White Olive Elite Hotel Laganas vind je precies wat je zoekt.

Vanaf

 724

My Home

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in Alanya? Aparthotel My Home Apart is een comfortabel 3-sterren aparthotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 752 reizigers beoordelen Aparthotel My Home Apart gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Aparthotel My Home Apart, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Turkije? Boek jouw vakantie naar Aparthotel My Home Apart vandaag nog!

Vanaf

 222

Hotel Cortijo Bravo

Soort:
Alleen al het slingerende weggetje ernaartoe, langs schilderachtige witte dorpjes en valleien met prachtige olijfgaarden en boerderijen is meer dan de moeite waard. Toen ik op die eerste dag van mijn vakantie bij Hotel Cortijo Bravo aankwam, was het net of ik een sprookje binnen kwam rijden. Het elegante witte paleis op de heuvel stak fel af tegen de blauwe lucht en torende als een burcht hoog boven het indrukwekkende landschap uit. Ik had me laten vertellen dat de markies, die er zelf ook woont, dit majestueuze hotel nieuw heeft laten bouwen. Maar eerlijk gezegd lijkt het alsof het er altijd al heeft gestaan, als een baken van modern comfort, stijl en schoonheid in de Andalusische zon.

Als ik thuis weer eens de regen tegen de ramen zie kletteren denk ik nog vaak aan mijn vakantie bij de markies van Hotel Cortijo Bravo. De avocado - en mango bomen, de culinaire ontbijtjes en lunches... De ontspannen siestas aan het zwembad, het magistrale uitzicht en de overheerlijke en originele gerechten die elke avond weer met veel liefde op tafel kwamen... Nog een paar weekjes en dan is het zover, dan ga ik terug om weer koninklijk te genieten in mijn favoriete hotel in Andalusië. En ik weet zeker dat het niet de laatste keer zal zijn.

Vanaf

 601