Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Lero

Gebouwd in 1971 en recent gerenoveerd. Een prachtig cityhotel op 15 minuten lopen van Old Town Dubrovnik, ligt het driesterren hotel Lero. Na een dagje slenteren in de mooiste stad van de Adriatische kust, waar je een bezoek hebt gebracht aan de Blasiuskerk en het Franciscanerklooster, kun je heerlijk tot rust komen in de prachtige wellness van het hotel. Omdat hotel Lero zo centraal gelegen is, heb je ook de mogelijkheid om ’s avonds weer terug te keren naar het gezellige centrum van Dubrovnik om daar heerlijk aan de haven een hapje te gaan eten.

Prijzen vergelijken

Lero is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  162

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Porta Nova Suites

Soort:

Porta Nova Suites... van sommige adresjes gaat mijn hart sneller kloppen. Ik bevind me hier echt midden in het schitterende plaatsje Altea, tussen de lokale bevolking. Om bij de voordeur te komen van mijn tijdelijke verblijfplaats, moet ik eerst door de meest pittoreske staatjes wandelen die ik ooit heb gezien. Zo wil je iedere dag wel naar huis wandelen!

Mijn suite is echt fantastisch. Hij is modern ingericht met witte tinten en gedecoreerd met accessoires die perfect matchen met de omgeving. Als ik naar buiten kijk, dan zie ik in de daken van de pittoreske huizen om me heen, een prachtige gezicht. In de verte zie ik de zee liggen én de bijzondere rots van Calpe opdoemen, een geweldig tafereel.

In Altea zelf kun je je een hele dag vermaken, vanwege de kunst die in het hele dorpje tentoongesteld wordt. Ook wandel ik met plezier naar de kerk met blauwe koepels boven op de heuvel en drink ik graag een drankje op het kerkplein. Morgen ga ik eindelijk naar Villajoyosa om door de kleurrijke straatjes te slenteren. Ik denk dat ik daarna ook nog even mijn handdoek uitrol en een tijdje wegdroom op het strand. Het dorpje Guadalest, dat op een rots gebouwd is, staat ook hoog op mijn lijstje. Gelukkig blijf ik nog even!

Vanaf

 815

Exe Rey Don Jaime

Soort:
Op zoek naar een veelzijdige stedentrip? Vanaf dit hotel kan je alle kanten op. De Stad van Kunst en Wetenschap is 15 minuten te voet en tegenover het hotel is een prachtig park. En met de goede busverbinding sta je ook zo met je voeten in de zee. Terug in dit indrukwekkende hotel met 14 verdiepingen sluit je de dag af bij het zwembad op het dakterras. Tijd om te genieten.

Vanaf

 344

Grecotel Casa Paradiso

Grecotel Casa Paradiso, een heerlijk 4-sterrenhotel, is gelegen aan het zachte zandstrand van Marmari op het prachtige eiland Kos. Met een gunstige ligging op slechts 2 kilometer afstand van het gezellige dorpje Marmari, biedt dit hotel de perfecte uitvalsbasis voor je welverdiende vakantie! Het hotel beschikt over twee buitenzwembaden, waarvan er één is uitgerust met twee glijbanen voor extra plezier. Er is ook een apart kinderzwembad, ideaal voor gezinnen met jonge kinderen. De kamers in Grecotel Casa Paradiso zijn mooi en comfortabel ingericht. Of je nu kiest voor een kamer met uitzicht op de glinsterende zee of de prachtige tuinen van het hotel, hier kun je ontspannen en tot rust komen na een dag vol avonturen. Kortom, Grecotel Casa Paradiso is het ideale hotel voor een ontspannen verblijf op Kos!

Vanaf

 813

Artim

Soort:
Prima hotel, met moderne kamers! Gelegen in een uitgaanswijk, doch in een rustige straat op loopafstand van het warenhuis KaDeWe, hartje centrum Berlijn West! En op slechts 200 m van het U-Bahn station Wittenbergplatz!

Vanaf

 254