Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Secrets Baby Beach Aruba

🇦🇼Aruba
Sint Nicolaas
hotel
All Inclusive
Het eerste Hyatt Inclusive Collection resort op Aruba en gloednieuw. Dit Adults Only paradijs ligt bij Baby Beach Bay. Geniet van luxe, ontspanning en avontuur van zeven toprestaurants en zes bars tot een spa en fietstochten. Relax bij één van de drie zwembaden, waaronder een adembenemend infinity zwembad. Alles draait om jou.

Secrets Baby Beach Aruba is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

31 augustus 2026, 9 dgn
Amsterdam
 3.127

Bekijk ook deze aanbiedingen

Villas Taburiente

Soort:
Ik heb al heel wat moois gezien op het groene eiland La Palma. Het prachtige eiland en haar ongerepte natuur heeft zo veel te bieden dat je nooit uitgekeken raakt. Vandaag loop ik een wandelroute die ik nog nooit eerder gewandeld heb. De route moet me naar mijn verblijf voor de komende dagen leiden, de gloednieuwe villa's van Villas Taburiente.

Juan en Eva hebben mij uitgenodigd om langs te komen om mij het luxe gevoel van La Palma te laten ervaren. Juan en Eva zijn trots op hun spiksplinternieuwe villa's en geven mij een rondleiding langs de gebouwtjes. De prachtige witte villa's stralen luxe uit. Iedere villa heeft een eigen terras met een privézwembad. Tijdens de rondleiding vertelt Eva over alle zaadjes die zij geplant heeft: aardbeienplanten, avocadoplanten, bananenbomen en verschillende groenten. Wanneer deze volgroeit zijn, mogen de gasten zelf hun groenten en fruit van de bomen plukken.

In mijn villa vind ik een heerlijke fles wijn die Juan en Eva voor me klaargezet hebben. Ik maak de fles open en schenk een glas in. Terwijl ik een slok van de wijn neem, neem ik de villa goed in me op. De inrichting is licht en modern. Ze hebben goed hun best gedaan om alles goed op elkaar af te stemmen. Ik ga nog even van de Spaanse zon genieten vanaf mijn zonnebedje. Morgen ga ik de omgeving te fiets ontdekken met één van de fietsen die Juan en Eva speciaal voor de gasten hebben aangeschaft. La Palma heeft me weer kunnen verrassen!

Vanaf

 1.089

Baron Hotel Cairo

Soort:
Baron Hotel Cairo is een comfortabel en verzorgd hotel, gelegen in een rustige wijk op ongeveer 13 kilometer van het bruisende centrum van Caïro. Het hotel staat bekend om zijn klassieke uitstraling en gastvrije service. Je beschikt hier over fijne faciliteiten, waaronder drie restaurants met diverse keukens en een bar voor een ontspannen drankje. Voor verkoeling kun je terecht bij het buitenzwembad en wie graag actief blijft, maakt gebruik van de fitnessruimte. Ook het spa center biedt de mogelijkheid om even helemaal tot rust te komen na een dag vol indrukken. De ligging van Baron Hotel Cairo maakt het een goede uitvalsbasis om de Egyptische hoofdstad te ontdekken. Bezienswaardigheden zoals het Egyptisch Museum, de citadel van Saladin en de levendige Khan el Khalili-bazaar zijn eenvoudig bereikbaar. Ook de wereldberoemde piramides van Giza en de Sfinx liggen op rijafstand en mogen niet ontbreken tijdens je verblijf. In de directe omgeving vind je daarnaast diverse winkels en restaurants. Zo combineer je comfortabel overnachten met het verkennen van de rijke cultuur en geschiedenis van Caïro.

Vanaf

 465

Casa el Morro

Soort:
Lang geleden ben ik in Indonesië geweest, een reis die ik graag nog eens over zou doen. Maar ja, Azië ligt niet bepaald naast de deur. Toen ik laatst op Lanzarote de tuin van Casa el Morro inliep, moest ik ineens heel sterk aan die reis denken. Ik wist niet precies waardoor het kwam.

Eenmaal in het huis kwam de geur van heerlijk eten me tegemoet. Ik ging mijn neus achterna en trof eigenaresse Raquel in de keuken. En wat bleek? Raquel had jarenlang op Bali gewoond. Toen ze besloot op Lanzarote een guesthouse te beginnen, wist ze dat ze heimwee zou krijgen naar haar tijd in Indonesië. En dus werd Casa el Morro helemaal in de sfeer van wat jarenlang haar thuis was geweest. Overal Balinese meubelen, sierlijke Indonesische decoraties en niet te vergeten de Aziatische gastvrijheid. Ik heb zelfs een yogales met haar meegedaan. Nu ben ik normaal niet zo zweverig, maar dit was echt heel ontspannen.

Dankzij de bijzondere mix van westerse architectuur, oosterse inrichting en de hartelijkheid van Raquel heb ik een fantastische vakantie gehad. En natuurlijk ook door het heerlijk zwembad en de leuke, gezellige stadjes en het strand op korte rij-afstand. Raquel hoeft voorlopig niet naar Bali terug, die heeft helemaal haar draai gevonden op Lanzarote. Zo zie je maar: oost west…

Vanaf

 745

Airotel Galaxy

Kavala is de ideale bestemming voor de cultuurliefhebber die ook van zon en strand houdt. Deze gezellige, historische stad op het Griekse vasteland ligt namelijk aan zee en wordt omringd door heerlijke stranden. Airotel Galaxy in Kavala is gelegen op een toplocatie; aan zee en vlak bij restaurants, bars en het oude centrum met culturele bezienswaardigheden. Het 4-sterrenhotel is stijlvol ingericht en beschikt over moderne, comfortabele kamers, die van alle gemakken zijn voorzien. 's Ochtends geniet je van een heerlijk ontbijt met een spectaculair uitzicht over de zee en de stad en in het restaurant op het panoramisch dakterras geniet je van Griekse en internationale gerechten. Wil jij op een veelzijdige zonvakantie of zonnige stedentrip naar Kavala? Boek dan snel jouw verblijf bij Airotel Galaxy en ontdek de stad vanuit de perfecte locatie!

Vanaf

 248