Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Residence Zillertal

🇦🇹Oostenrijk
Gerlos
appartement
Logies
Je wilt op vakantie van dezelfde luxe genieten als thuis, of misschien zelfs wel van iets meer. Uiteraard wil je ook alle faciliteiten die je thuis hebt zoals een vaatwasser, wifi en Nederlandse televisiezenders tot je beschikking hebben. En als het even kan het liefst in een wonderschone omgeving en voor een aantrekkelijke prijs. Een appartement in Residence Zillertal is dan de ideale vakantieplek. Gelegen aan de rand van Gerlos en tegen de met groen volgegroeide bergen van het Zillertal, een heerlijke plek om een week of twee vakantie te vieren en je te laten verrassen door de ongekende mogelijkheden van Oostenrijk als zomers vakantieland.

Residence Zillertal is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

27 juni 2026, 8 dgn
Amsterdam
 541

Bekijk ook deze aanbiedingen

Hotel Kaktus Playa

Soort:

Hotel Kaktus Playa ligt in het centrum van Calella, op slechts een klein stukje wandelen van het strand. Geniet je graag van zon en zee dan zit je hier dus op de juiste plek. Ook als je graag winkelt dan is dit een perfect adres, want in Calella vind je een levendige, autovrije winkelstraat waar je goed kunt shoppen.

Bij het hotel blijven kan ook: er is een zonneterras en een zwembad voor een frisse duik. Gezellig bubbelen kan in de jacuzzi en een drankje haal je bij de poolbar. Nog meer ontspannen? Er is een spa met binnenzwembad en sauna, en sportievelingen kunnen terecht in de fitnessruimte. Iedere avond kom je weer tot rust in je mooie, moderne kamer die van alle gemakken voorzien is. Kortom, in dit hotel kun je genieten van een welverdiende vakantie!

Vanaf

 455

Radisson Individuals Marina Port Ghalib

Soort:

Zodra je Hotel Radisson Individuals Marina Port Ghalib binnenkomt, voel je direct dat de vakantie in het prachtige Egypte is begonnen. Het hotel staat bekend om haar unieke ligging aan de haven van Port Ghalib. Maak een gezellige wandeling over de boulevard, eet een hapje bij een van de vele restaurants en bars in Port Ghalib en 'shop till you drop' in het gezellige winkelstraatje achter de boulevard.

Het hotel heeft meerdere zwembaden waar zowel jong als oud veel plezier aan beleeft. Even lekker bijkomen kan met een drankje in de bar of op een ligbedje in de zon. Het prachtige privézandstrand met wuivende palmbomen ligt op loopafstand. Vergeet je duikbril niet, want de onderwaterwereld is schitterend.

Relaxen is natuurlijk heerlijk maar er is ook genoeg te beleven voor iedereen en iedere dag kun je meedoen met verschillende activiteiten. Terwijl de kinderen een toptijd hebben in de kids club, sla jij een balletje op de tennisbaan, doe je mee aan een darttoernooitje, speel je een potje bowling of laat je jezelf verwennen in de spa van het hotel. Trek gekregen? Schuif dan aan in een van de restaurants. Radisson Individuals Marina Port Ghalib staat bekend om haar heerlijke eten, goede restaurants en goede service. Op ieder moment van de dag staat er lekker wat te eten en drinken voor je klaar want alles is inclusief.

Vanaf

 558

Orion

Zon, zee en Griekse gastvrijheid – welkom bij Hotel Orion in Faliraki! In dit 3-sterrenhotel verblijf je op een toplocatie: op loopafstand van het strand én midden in het levendige centrum. Begin je dag met een ontbijtbuffet, neem een verfrissende duik in het zwembad en ontspan met een goed boek op het zonneterras. ’s Avonds geniet je van een heerlijk diner of een drankje aan de gezellige zwembadbar. Boek nu en beleef het zelf!

Vanaf

 369