Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Jupiter Porto Rooftop and Spa

Jupiter Porto Rooftop and Spa

Zin in een stedentrip vol zon, sfeer en comfort? Dit splinternieuwe hotel verwelkomt je met open armen. Begin je dag met een uitgebreid ontbijt, trek eropuit om de stad te verkennen en kom daarna heerlijk tot rust in de spa of het verwarmde binnenzwembad. Nog energie over? Dan wacht het rooftop zwembad met uitzicht over de daken van Porto, een fijne gym én een gezellige bar waar je de dag afsluit met een cocktail. De comfortabele kamers met balkon, zorgen ervoor dat je je meteen thuis voelt. Wandel naar de Casa da Música, struin door creatieve straten vol boetieks en galerieën, of ontdek het historische centrum met kleurrijke gevels en sfeervolle pleinen. Een ideale uitvalsbasis voor een onvergetelijke vakantie in Porto.

Prijzen vergelijken

Jupiter Porto Rooftop and Spa is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  411

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Villa Flori

Soort:
Ervaar de elegantie van het historische 4-sterrenhotel Villa Flori, gelegen aan de westelijke oever van het betoverende Comomeer. Deze gerestaureerde 19e-eeuwse villa, omgeven door een privépark met sinaasappel- en citroenboomgaarden, biedt een unieke combinatie van klassieke charme en modern comfort. Met Venetiaanse fresco's en stucwerk ademt het hotel een rijke geschiedenis; zelfs de Italiaanse generaal Giuseppe Garibaldi trad hier in het huwelijk. Geniet van elegante kamers met parketvloeren en marmeren badkamers, en laat je verwennen in het restaurant met uitzicht op het meer. Boek nu bij D-reizen en beleef een onvergetelijk verblijf aan het Comomeer!

Vanaf

 877

Hotel President

Soort:

Hotel President heeft vele faciliteiten voor een heerlijke vakantie aan de Costa Brava. Wat dacht je van twee grote zwembaden voor een frisse duik en een gezellig terras met ligbedden om de hele dag op te luieren in het zonnetje? Heb je dorst gekregen, dan wordt er bij de poolbar gezorgd voor koele drankjes en diverse, lekkere  snacks kun je bestellen bij de cafetaria.

In het restaurant staat iedere dag weer een heerlijk buffet voor je klaar, op sommige dagen aan de hand van een thema. Na het diner heb je nog de mogelijkheid om te genieten van live muziek of een dansvoorstelling. Natuurlijk mag je ook altijd zelf nog een dansje wagen!

Voor kleine vakantiegangers is er een kinderbadje en een speeltuintje waar zij lekker kunnen klauteren. Ga je in het hoogseizoen dan is de miniclub open waar geknutseld wordt en waar leuke waterspellen en andere sportieve activiteiten worden georganiseerd. De vriendjes die ze gedurende de dag maken komen ze 's avonds weer tegen bij de mini-disco!

Vanaf

 351