Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Cefalù Sea Palace

🇮🇹Italië
Cefalu
hotel
Logies en ontbijt
Ja, daar was je wel even aan toe, zo’n relaxing massage in de spa. Nu kun je de hele wereld weer aan en dat is maar goed ook want de vakantie is nog maar net begonnen. Er staat nog heel wat op het programma. Voor vandaag hou je het bij het ligbed aan het zwembad. Mmm heerlijk die cocktail! Na een kleine siësta ben je helemaal klaar voor een avond in the town.

Cefalù Sea Palace is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

30 juni 2026, 8 dgn
Rotterdam
 1.224

Bekijk ook deze aanbiedingen

Landmar Costa los Gigantes Family Resort

Soort:
Met het Nationaal Park El Teide praktisch als achtertuin is Landmar Costa los Gigantes Family Resort precies waar jij je volgende zonvakantie houdt. Met 3 zwembaden hebben je kids ook een spetterende vakantie en komen ze een druppel later bij je, terwijl je op je ligbedje luilekker onder de Spaanse zon relaxt. Neem daarna een verfrissende duik in het zwembad en verfris ook de innerlijke mens: bij één van de 3 bars kun je vast wel iets heerlijks vinden. Liever wat sportiever? Een potje voetbal is altijd leuk, of ga met z'n allen minigolfen (wie gaat er winnen?). De meer avontuurlijke vakantieganger bezoekt de kliffen van Los Gigantes, of bezoekt National Park El Teide: beklim een vulkaan, bekijk kraters, geniet van het panoramische uitzicht en breng vooral een bezoekje aan het bezoekerscentrum met een schat aan informatie over dit schitterende stuk natuur. Aan het eind van de dag neem je nog een drankje en mag je kiezen: nog even op een ligbedje genieten van je vakantie of toch maar naar het strand? Want over het diner hoef je niet meer na te denken: dat kan bij één van de restaurants. Dus niet langer nadenken, je weet vast wel waar jij je volgende vakantie gaat vieren, toch?

Vanaf

 664

La Baranda

Soort:
Het is heerlijk vakantie vieren in het kleinschalige en gemoedelijke La Baranda. Een 2-sterrencomplex in het gezellige Carihuela, op slechts 1,5 kilometer van het centrum van Torremolinos. Je verblijft hier in een appartement, met een eigen keuken. Zo kun je elke avond zelf kiezen of je thuis kookt of uiteten gaat! Zonaanbidders kunnen er hun hart ophalen, er is een zwembad met zonneterras en het strand ligt op slechts 400 meter afstand. Kortom, je hebt er alles voor een fijne zonvakantie. Niet voor niets is La Baranda geliefd onder Nederlanders. Boek daarom snel je verblijf bij La Baranda!

Vanaf

 544