Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Abbazia Collemedio

🇮🇹Italië
Collazzone
hotel
Logies en ontbijt
Op vakantie in een klooster? Ja, dat kan en het is nog comfortabel ook! Abbazia dei Collemedio is een voormalig Franciscaner klooster uit de 13e eeuw. Het ligt op een heuvel en dus heb je prachtig uitzicht over de glooiende heuvels van Collazone. De hotelkamers vind je in het hoofd- of in het bijgebouw. Het is een heerlijke plek om samen naar toe te gaan, maar ook met het hele gezin. De kids vermaken zich in de speeltuin, in het zwembad of bij de miniclub. Vanuit hier kun je uitstapjes maken naar bijvoorbeeld Assisi, de geboortestad van St. Franciscus. Een unieke plek waar je een fantastische tijd zult beleven.

Abbazia Collemedio is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

7 oktober 2026, 4 dgn
Rotterdam
 398

Bekijk ook deze aanbiedingen

OKU Andalusia

Soort:
Verblijven in een aangename accommodatie in La Alcaidesa? Hotel OKU Andalusia is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 251 reizigers beoordelen Hotel OKU Andalusia gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel OKU Andalusia, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Spanje? Boek jouw vakantie naar Hotel OKU Andalusia vandaag nog!

Vanaf

 1.073

Aclas Heinzenberg

Vakantiepark Aclas Heinzenberg is een kleinschalige vakantiepark dat op 1.600 meter hoogte ligt in de prachtige natuur van Graubünden. Het park neemt vergaande maatregelen voor het bewust omgaan met water, energie en afval. Vanaf je terras heb je een prachtig uitzicht over het omliggende Alpenlandschap. Verblijf in een van de 21 volledig ingerichte chalets en kom helemaal tot rust in de Alpen.

Vanaf

 1.256

Le Ali del Frassino

Soort:
In hotel Ali del Frassino proef je de sfeer van het boerenleven van vroeger. Je plukt verse druiven op het terras, terwijl je uitkijkt op het beschermde natuurgebied van het meer van Frassino. Alle 4 historische panden met hotelkamers zijn met oog voor detail, sfeervol en elegant gerenoveerd. Enkele jaren geleden werden de ecosuites Belvedere bijgebouwd, lekker ruim dus ideaal voor families. De eigenaren bezitten ook nog twee restaurants aan het Gardameer dus schuif zeker aan voor een lekkere Italiaanse pasta of pizza op het terras. Ali del Frassino is gelegen in een park van 70.000 vierkante meter, direct aan het beschermde meer van Frassino - welke om de beschermde status geen zwemmeer is. Je fietst zo naar het Gardameer, ongeveer 1500 meter verderop. De uitgebreide wellness beslaat een ruimte van 600 vierkante meter en beschikt onder meer over sauna's, stoombaden en belevenis douches.

Vanaf

 460

Riviera Barbati

In deze accommodatie op Corfu dompel je je onder in de luxe van een eigen appartement aan zee. De appartementen zijn gelegen in het mooie en trendy Barbati en zijn van alle gemakken voorzien. Ze zijn zeer compleet uitgerust en beschikken zelfs over een eigen oprit voor je huurauto. Verwen jezelf eens extra en kies voor een appartement of villa met privézwembad. Even onder de mensen zijn? Natuurlijk kun je ook gewoon gebruik maken van het algemene grote zwembad. Hier vind je ook het restaurant en de bar, waar je heerlijk verfrissende drankjes kunt halen. Loop je een stukje verder, dan sta je na enkele meters al op het strand. Ideaal!

Vanaf

 545