Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

12-daagse rondreis Het eeuwenoude Egypte

12-daagse rondreis Het eeuwenoude Egypte

Egypte verwelkomt je met de Nijl, de woestijn en gastvrije mensen. Het land barst van de prachtige monumenten. De met woestijnzand bedekte tombes, piramides en tempels halen de ontdekkingsreiziger in je naar boven. In Cairo duik je in het Arabische straatleven. En varend tussen Aswan en Luxor word je ondergedompeld in het lange verleden. En zie je hoe mooi de omgeving van de levensader van het land is. En dan afsluiten aan de Rode Zee, ontspannen op het strand of onder water, tussen het weelderige koraalrif. Zó divers is Egypte.

Prijzen vergelijken

12-daagse rondreis Het eeuwenoude Egypte is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  1.811

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

SOLYMAR Gran Hotel

Soort:
Het prachtige SOLYMAR Gran Hotel ligt perfect: direct aan het strand van Calpe, in het centrum en niet ver van de indrukwekkende Peñon-de-Ifach-rots. De kamers zijn luxe ingericht en een deel kijkt uit op zee.

Relaxen kan hier goed op het zonneterras bij het zwembad. Om lekker weg te dromen is er een uitgebreide spa met vele faciliteiten: van verschillende soorten douches, een verwarmd zwembad en jacuzzi's tot een Turks bad, een sauna en een relaxruimte. Jezelf trakteren op een weldadige massage of fijne schoonheidsbehandeling kan ook.

In de restaurants Food Gallery en Abiss Restaurant Gastrobarra, die beide aan het strand liggen, sieren heerlijke paellas en diverse vis- en vleesgerechten de menukaart. In het hoogseizoen kun je bij de Beach Club genieten van heerlijke salades op het terras dat uitkijkt over zee. De hippe 'Dorée' bar met Balinese bedden is gespecialiseerd in Gin Tonics en cocktails. Ook heb je de mogelijkheid om gezellig wat te drinken in de trendy Sports Bar of in de 'Llum Bar', de cafetaria in de lobby.

Vanaf

 501

Appartementen Vasco da Gama

Soort:

Vanuit Vasco de Gama loop je direct het kilometerslange zandstrand op, fantastisch als je op zoek bent naar zon, zee en strand. Liever niet zwemmen in de zee? Er is ook een fijn zwembad en een apart kinderbad. In de schaduw van je parasol of palmboom is het heerlijk vertoeven op je ligbed met een lekker drankje. Terwijl de kinderen zich vermaken, is het voor jou lekker relaxen geblazen.

Het hotel is gebouwd in traditionele, Portugese stijl en de appartementen zijn netjes en comfortabel ingericht met 1 of 2 slaapkamers, een woonkamer en kitchenette. Iedere morgen geniet je in het restaurant van een lekker ontbijtbuffet wat voor je geserveerd wordt in het restaurant. Turend over zee met een kopje koffie is dat lekker wakker worden. Klaar om er op uit te gaan? Na een kleine wandeling sta je al in het centrum van het charmante dorpje Monte Gordo met leuke strandtentjes voor een verfrissend drankje. Er is ook nog eens een leuk restaurant aan het strand waar je heerlijk kunt eten (let op: niet inclusief).

Kijk hier als je liever in hotel Vasco da Gama verblijft.

Vanaf

 460