Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Nijlcruise 5* & Giftun Azur Resort 3*+

🇪🇬Egypte
Luxor
Deze reis is ongelofelijk uniek! Nog nooit had je de gelegenheid om 15 dagen te genieten van al het moois wat Egypte je te bieden heeft tegen zo’n scherpe prijs. Onze Egypte inkopers hebben er alles aan gedaan om iets bijzonders te contracteren. Deze rondreis is dé perfecte combinatie waarin je een strandvakantie in Giftun Azur Resort, combineert met een ontdekkingsreis over de langste rivier van de wereld, de Nijl. Je verblijft 7 nachten op je 5* Nijlcruiseschip op basis van volpension en verblijft 7 nachten in het prachtige 3*+ Giftun Azur Resort. Een onvergetelijke reis waar alles in zit; zon, zee, strand, bijzondere plaatsen als Luxor en Aswan, prachtige tempels en het echte leven in Egypte langs de Nijl! Dit moet je zelf ervaren!

Nijlcruise 5* & Giftun Azur Resort 3*+ is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

31 augustus 2026, 15 dgn
Amsterdam
 980

Bekijk ook deze aanbiedingen

Magellan

Soort:
Op zoek naar een charmant verblijf in het hart van Parijs? Het 3-sterren Hôtel Magellan ligt op slechts 15 minuten lopen van de Arc de Triomphe en Parc Monceau, en biedt een ideale uitvalsbasis voor jouw stedentrip. Met comfortabele kamers, een gezellige loungebar en een prachtige tuin combineert dit hotel Parijse elegantie met modern comfort. Begin je dag met een heerlijk continentaal ontbijtbuffet en ontdek daarna de romantische straten van de Lichtstad. Boek nu je verblijf bij D-reizen en ervaar Parijs op zijn best!

Vanaf

 915

Hotel Poseidon

Midden in het pittoreske centrum van Kokkari vind je het sfeervolle, kleine Hotel Poseidon. Hier kun je op een perfecte manier de Griekse cultuur leren kennen. Laat jezelf een heerlijk drankje serveren door de gastvrije Griekse eigenaren op het terras met uitzicht op de boulevard en de zee. In het restaurant serveert men uitstekende visspecialiteiten en traditionele lokale gerechten. Fijne vakantie!

Vanaf

 368

Villa Oniria

Soort:
Dit hotel ligt zeer centraal en is gevestigd in een 19 eeuws herenhuis. Je voelt je er gelijk thuis. Na je ontbijt ga je op pad. Bezoek het beroemde Alhambra en de mooie tuinen. Geniet van een drankje en tapas op een het terras. Maar er is zoveel meer te zien in deze prachtige stad. Het personeel van het hotel informeert je er graag over. En na een dag vol indrukken kom je heerlijk tot rust in de gezellige binnentuin van het hotel.

Vanaf

 375