Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Fly & Go Servatur Waikiki

🇪🇸Spanje
Gran Canaria
hotel
Logies en ontbijt
Centraal gelegen in het levendige centrum van Playa del Inglés biedt hotel Servatur Waikiki de ultieme vakantie voor het hele gezin! Plons in het grote zwembad omgeven door hoge, eigenzinnige palmbomen en geniet van een verfrissend drankje onder de stralende zon. De dag met wat meer actie beginnen? Ga dan naar het multisportterrein, waar een partijtje Zumba of een volleybaltoernooi niet ongewoon zijn. Terwijl jij tot rust komt in de Mai Thai Wellness Lounge exclusief voor volwassen, komen de kinderen niets te kort! Speciaal voor hen is er het Hula-Hula park met een Splash pool, de kids club en een avontuurlijke speeltuin. Heerlijk slapen na een gezellige avond in de Ukelele loungebar vol entertainment doe je in de moderne, frisse kamers. Lekker dineren in Kalua Restaurant? Boek dan je verblijf op basis van Halfpension of All Inclusive. Liever erop uit? Vanuit hotel Servatur Waikiki pak je zo de shuttle bus naar het strand en wandel je op je gemak naar winkeltjes, bars en restaurants in het centrum van Playa del Inglés. Waan je ook eens in de ‘sahara van Gran Canaria’ door een bezoek te brengen aan de duinen van Maspalomas. Wanneer zien we jou in Hotel Servatur Waikiki? TIP: boek deze vakantie als Fly & Go * Gemak voorop: pakketreis met vlucht + deze accommodatie + huurauto * De verzekering voor je auto is geregeld * Vrijheid en avontuur: ontdek in je eigen tempo je vakantiebestemming

Fly & Go Servatur Waikiki is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

6 december 2026, 6 dgn
Amsterdam
 613

Bekijk ook deze aanbiedingen

Gstaad Palace

Verblijven in een aangename accommodatie in Gstaad? Hotel Gstaad Palace is een luxe 5-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's van Hotel Gstaad Palace, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Zwitserland? Boek jouw vakantie naar Hotel Gstaad Palace vandaag nog!

Vanaf

 6.501

Bilbao Atxuri

Soort:
Ben je op zoek naar een comfortabel verblijf in het hart van Bilbao? Het 3-sterrencomplex Bilbao Apartamentos Atxuri biedt moderne appartementen op slechts 5 minuten lopen van het historische oude centrum. Met volledig uitgeruste keukens en een dakterras met panoramisch uitzicht over de stad, voel je je hier meteen thuis. Of je nu de culturele hoogtepunten wilt ontdekken of gewoon wilt ontspannen, dit is de ideale uitvalsbasis. Boek nu je verblijf bij D-reizen en ervaar het beste van Bilbao!

Vanaf

 257

Villa East of Preveli

Zodra ik de bocht om rij en de diepe azuurblauwe zee zie schitteren tussen de ruige rotspartijen, weet ik dat ik iets bijzonders heb gevonden. De stilte wordt slechts onderbroken door het ruisen van de Libische Zee en het zachte gekwetter van vogels. Mijn villa ligt verscholen in een kleine baai, zo'n plek waarvan je hoopt dat niemand anders 'm kent. Hier, aan de zuidkust van Kreta, is het leven nog puur, eenvoudig en o zo vredig.

East of Preveli Villas bestaat uit twee elegante maisonnettes - Villa Chryssa en Villa Faye - en een sfeervol strandhuis, Anatolika Beach House. De villa's beschikken over lichte woonkamers, moderne keukens, twee slaapkamers en ruime terrassen met zeezicht. Buiten lonkt een groene tuin met ligbedden, een barbecuehoek en - bij villa's Chryssa en Faye - een privézwembad. Het strand ligt op slechts een paar stappen afstand en nodigt uit tot snorkelen of gewoon turen naar de horizon. Het charmante beach house is ideaal voor gezinnen of rustzoekers, met een beschutte tuin vol schaduwplekken en een terras pal aan zee. De betoverende Palm Beach van Preveli ligt op slechts 3 kilometer - maar eerlijk gezegd, waarom zou je hier nog weg willen?

Vanaf

 1.214