Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Fly & Go George & Dawn

🇬🇷Griekenland
Zakynthos
appartement
Logies
Waarom een Fly & Go vakantie? * Gemak voorop: pakketreis met vlucht + deze accommodatie + huurauto * De verzekering voor je auto is geregeld * Vrijheid en avontuur: ontdek in je eigen tempo je vakantiebestemming Alvast sfeer proeven? Lees snel onze insidertips (https://www.corendon.nl/inspiratie/geo/zakynthos/) George & Dawn is de ideale uitvalsbasis voor een onvergetelijke vakantie op het prachtige eiland Zakynthos! Het complex is rustig gelegen tussen de olijfbomen nabij het centrum en strand van Agios Sostis. Met slechts 28 appartementen is het complex kleinschalig, waardoor er een gezellige en intieme sfeer is. Onder het complex vind je een supermarktje, waar je dagelijks verse broodjes kunt kopen. Zo kun je elke ochtend voordat je het eiland gaat verkennen, in de Griekse zon genieten van een vers ontbijtje op het balkon. Geen zin om er op uit te trekken? Breng dan de dag door bij het zwembad van het complex. Lekker luieren op een ligbedje, dobberen in het zwembad of een drankje drinken bij de pool bar. Het kan allemaal bij George & Dawn. Wij proosten alvast op een fijne vakantie; Yamas!

Fly & Go George & Dawn is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

13 mei 2026, 8 dgn
Amsterdam
 415

Bekijk ook deze aanbiedingen

AluaSoul Mallorca Resort

Soort:
AluaSoul Mallorca Resort is een heerlijk Adult Only hotel en is direct gelegen aan de pittoreske baai van Cala Egos met turquoise water. Het gezellige centrum van Cala d'Or ligt op slechts 2,5 kilometer, hier vind je tal van winkels, terrassen, bars, restaurantjes en een prachtige haven. Het volledig gerenoveerde AluaSoul Mallorca Resort biedt volop faciliteiten. Geniet van de verfijning in alles, van het zwembad met palmbomen tot de bars en restaurants. De moderne kamers zorgen voor een stijlvol verblijf, terwijl de spa met onder andere sauna en stoombad het ontspannen gemakkelijk maakt. En om je verblijf nog aangenamer te maken kun je er ook voor kiezen om te verblijven op basis van All Inclusive. Dit resort is een perfecte keuze voor koppels die willen verblijven op een prachtige locatie gecombineerd met uitstekende service!

Vanaf

 327

Minos Ambassador

Houd je van luxe en verwennerij, dan heten wij je van harte welkom in hotel Minos Ambassador. Dit sublieme 5-sterrenhotel wordt exclusief door Corendon op de Nederlandse en Belgische markt aangeboden. Het hotel ligt vlak bij het zandstrand en op ca. 10 minuten lopen van het sfeervolle historische centrum van Rethymnon. Verblijf je in dit hotel, dan kun je ook gebruikmaken van alle faciliteiten van het naastgelegen Minos hotel (geen Only Adult hotel). Door de hartelijke ontvangst met een glas bubbels kan de vakantie vanaf het eerste moment niet meer stuk. Stap uit de hectiek van het alledaagse leven en geniet van zon, zee, rust, wellness en wereldgastronomie. De restaurants, bars en het zwembad bevinden zich op het dak van het hotel. Laat je door de Kretenzische en internationale keuken meenemen op een culinaire reis en sluit de zonovergoten dag af met een drankje in de bar. De ruime en smaakvol ingerichte suites met alle denkbare faciliteiten zijn de kers op de vakantietaart. TIP: boek deze vakantie als Fly & Go * Gemak voorop: pakketreis met vlucht + deze accommodatie + huurauto * De verzekering voor je auto is geregeld * Vrijheid en avontuur: ontdek in je eigen tempo je vakantiebestemming Bekijk deze Fly & Go vakantie ()

Vanaf

 821

Hotel Lambi Resort

Selections Hotel Lambi Resort is een hotel exclusief in het aanbod van Sunweb. Het hotel bestaat uit meerdere lage gebouwen die rondom het zwembad liggen. Na het ontbijt biedt één van de zwembaden verkoeling en veel waterpret. Terwijl jij op je ligbedje geniet van de zon, genieten de kinderen in het aparte kinderbad met de paddelstoelvormige waterval. Heb je trek gekregen? Bestel een een ijsje of een lekkere snack in de poolbar, het is tenslotte vakantie en all inclusive. 

Liever iets actiefs doen? Met de fiets (3 dagen inbegrepen) ben je zo in Kos-Stad. Het centrum heeft van alles te bieden; mooie bezienswaardigheden, leuke marktjes en natuurlijk veel bars met een gezellig terras. De kamers zijn comfortabel ingericht, bieden een relaxte sfeer en na een zomerse dag is het hier fijn 'thuis' komen. In het restaurant staat er elke dag een eenvoudig buffet voor je klaar met drie keer in de week maaltijden die gebaseerd zijn op een leuk thema.


Vanaf

 580

Hotel Caserio

Soort:
Hotel Caserio ligt in hartje Playa del Inglés op Gran Canaria. Je verblijft in een moderne, frisse kamer met goede wifi. Zo upload je meteen je vakantiefoto's. Strijk overdag neer op een Balinees bed bij het zwembad. Of zoek een plekje in de hangmat. Bij Caserio geniet je van de loungemuziek en relax je helemaal. 's Avonds kies je uit veel restaurants en bars in Playa del Inglés. Wat ga je vanavond doen? Slenteren over de boulevard op zoek naar een terrasje? Of toch naar de Yumbo of de Gran Chaparral? De keuze is aan jou.

Vanaf

 675