Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Fly & Go D’Andrea Lagoon

🇬🇷Griekenland
Kos
hotel
Logies en ontbijt
Waarom een Fly & Go vakantie? * Gemak voorop: pakketreis met vlucht + deze accommodatie + huurauto * De verzekering voor je auto is geregeld * Vrijheid en avontuur: ontdek in je eigen tempo je vakantiebestemming Alvast sfeer proeven? Lees snel onze insidertips (https://www.corendon.nl/inspiratie/geo/kos/) Het luxe Only Adult hotel D’Andrea Lagoon (ex. D’Andrea Mare Lagoon) is rustig gelegen, vlak bij het privéstrand en op ongeveer 5 kilometer van Marmari. Het hotel beschikt over alle faciliteiten om je een ontspannen vakantie te bezorgen. Zo is er een heerlijk zwembad met luxe ligbedden, een restaurant en bar en kun je in de avond heerlijk loungen. D’Andrea Lagoon is ideaal als je op zoek bent naar rust en ontspanning in een stijlvolle omgeving.

Fly & Go D’Andrea Lagoon is te boeken bij:

Prijzen vergelijken

5 mei 2026, 8 dgn
Amsterdam
 1.199

Bekijk ook deze aanbiedingen

Gerbi

Dit hotel heeft een ideale ligging en een schitterend uitzicht over de Vierwoudsteden meer. Je kunt tevens gratis gebruik maken van het tegenover gelegen strand. Hotel Gerbi is ondergronds verbonden met het naastgelegen hotel Alexander waar je gebruik kunt maken van het prachtige wellness- en beautylandschap.

Vanaf

 442

Kleopatra Life Hotel

Soort:
Kleopatra Life bevindt zich aan de rand van Alanya, met een prachtig uitzicht op het beroemde Kleopatra strand van Alanya. Het hotel, gunstig gelegen op ongeveer twee kilometer van het stadscentrum, biedt een aangename mix van stadse en strandervaringen. In de nabije omgeving vind je diverse winkels, bars en restaurants. Geniet van de faciliteiten van het hotel, waaronder een buitenzwembad met zonneterras, een buffetrestaurant en twee bars. Voor ultieme ontspanning zijn het Turkse bad en de sauna beschikbaar. Het vriendelijke en behulpzame personeel draagt bij aan een aangename ervaring, en de kamers zijn zorgvuldig schoon en comfortabel ingericht. Kortom, we bevelen je het Kleopatra Life Hotel aan voor je volgende vakantie in Alanya!

Vanaf

 361

Appartementen Vasco da Gama

Soort:

Vanuit Vasco de Gama loop je direct het kilometerslange zandstrand op, fantastisch als je op zoek bent naar zon, zee en strand. Liever niet zwemmen in de zee? Er is ook een fijn zwembad en een apart kinderbad. In de schaduw van je parasol of palmboom is het heerlijk vertoeven op je ligbed met een lekker drankje. Terwijl de kinderen zich vermaken, is het voor jou lekker relaxen geblazen.

Het hotel is gebouwd in traditionele, Portugese stijl en de appartementen zijn netjes en comfortabel ingericht met 1 of 2 slaapkamers, een woonkamer en kitchenette. Iedere morgen geniet je in het restaurant van een lekker ontbijtbuffet wat voor je geserveerd wordt in het restaurant. Turend over zee met een kopje koffie is dat lekker wakker worden. Klaar om er op uit te gaan? Na een kleine wandeling sta je al in het centrum van het charmante dorpje Monte Gordo met leuke strandtentjes voor een verfrissend drankje. Er is ook nog eens een leuk restaurant aan het strand waar je heerlijk kunt eten (let op: niet inclusief).

Kijk hier als je liever in hotel Vasco da Gama verblijft.

Vanaf

 483