Altijd het beste aanbod
Veilig boeken bij betrouwbare partners
Het populaire en zeer goed gewaardeerde Hotel Sunrise is een heerlijk hotel, met een fantastische ligging en een hoog serviceniveau. Vanwege de ligging op een heuvel zijn de uitzichten over zee spectaculair te noemen. Zeker als de zon ondergaat is het handig om een camera bij je te hebben; wat een prachtig gezicht is dit! Niet voor niets is dit ook een plek waar de bekende Griekse schrijvers A. Eftaliotis and I. Venezis inspriratie hebben opgedaan. Maar het is bijna met geen pen te beschrijven hoe mooi en fijn dit plaatje is; je moet het eigenlijk gewoon ervaren!
De fijne ligging van Hotel Sunrise zorgt er ook voor dat je, ondanks de rustige omgeving, er heel goed op uit kunt gaan. Het strand, waar je zo'n mooi uitzicht op hebt, ziet er van dichtbij minstens net zo mooi uit. En zo'n zonnige dag op Lesbos is heel goed door te brengen aan zee, waar je vanuit het hotel zo heen kunt lopen. Het sfeervolle centrum is ook zeker een bezoekje waard. Je bereikt de dorpskern na een mooie wandeling, maar met de taxi zit je hier helemaal in een mum van tijd. Eenmaal terugkomen in Hotel Sunrise ervaar je vervolgens weer de rust en kun je volledig ontspannen aan de rand van het turquoise gekleurde zwembad, of misschien wel tijdens het nemen van een heerlijke massage.
Sunrise is ook te boeken op basis van halfpension of all inclusive.
Toen ik gisteravond laat aankwam bij Vasta Lagkadi op Kefalonia, kon ik niet wachten tot de zon zich weer zou laten zien. Nu de ochtend aanbreekt kan ik eindelijk van het uitzicht genieten. Dit was het wachten waard!
Je vindt het landgoed Vasta Lagkadi Village in het zuiden van het schiereiland Paliki; het groenere stuk van Kefalonia met prachtige stranden en pittoreske dorpjes. Dankzij de Griekse gastvrijheid van eigenaren Spiros en Angeliki voel je je direct thuis. Zij hebben de studio's en appartementen dan ook met zoveel liefde ingericht. Dat zit hem in de kleinste details, zoals de namen van de appartementen. Wat dacht je van Orchidea of Anemona? Je bent hier helemaal op je plek als jouw batterij aan vervanging toe is. Zoek een plekje aan het zwembad en geniet vanaf je zonnebed van het uitzicht; in de verte zie je zelfs de zee! Je zit hier dan ook tussen twee beroemde stranden in: Xi strand met het rode zand en Laggadakia strand met zijn witte kiezelstenen. Wil je een keer een leuk plaatsje bezoeken? Ga dan naar Lixouri. De inwoners noemen dit dorp ook wel 'Pikolo Parisi' dat 'Klein Parijs' betekent. Zoek een plekje op één van de vele terrassen en proost met een glaasje Robóla op een onvergetelijke vakantie!