Voor iedereen een geschikt reisaanbod!

Altijd het beste aanbod

Veilig boeken bij betrouwbare partners

Meltemi Excelsior Suites

Meltemi Excelsior Suites

Verblijven in een aangename accommodatie in Perissa? Hotel Meltemi Excelsior Suites is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 102 reizigers beoordelen Hotel Meltemi Excelsior Suites gemiddeld met een 10. Meer weten? Bekijk dan nu de foto’s en beoordelingen van Hotel Meltemi Excelsior Suites, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Griekenland? Boek jouw vakantie naar Hotel Meltemi Excelsior Suites vandaag nog!

Prijzen vergelijken

Meltemi Excelsior Suites is te boeken bij:

Bekijk deals vanaf  947

Relevante pagina's voor jou

Bekijk ook deze aanbiedingen

Quinta da Mesquita

Amber, Water, Buddha, Earth, Orange, Natura, Violet, Almendra en Palm', eigenaresse Manuela glimlacht als ze de namen van de appartementen uitspreekt, 'de namen verwijzen naar elementen van de natuur.' Zodra je hier het 50.000 m2 landgoed oprijdt, word je overvallen door de rust en ruimte.

'Mijn man en ik zochten begin jaren 90 een mooie plek in de natuur om de weekenden en vakanties door te brengen met ons gezin. Het gebouw op dit landgoed was verlaten en erg verouderd, maar het belangrijkste was er: de natuur, de stilte, het was: sereno. We wilden onze kinderen meegeven hoe het is om fruit te telen, echt te zorgen voor het land; de natuur in haar puurste vorm te ervaren.' Manuela en ik bakken brood en maken een traditioneel streekgerecht, volgens familierecept. De oude steenoven in de authentieke quinta doet nog steeds zijn werk. Ik glimlach, en ineens herinner ik me dat ik perziken, sinaasappelen en vijgen uit de boomgaard zou plukken voor het eten. Buiten komt Manuela's man me al tegemoet: 'Proef!', hij heeft een perzik van de boom geplukt. Mmm het zoete sap. In het gras kijk ik even rustig om me heen, het leven is hier 'calmamente'. Het is ze gelukt, bedenk ik me, alles is hier één met de natuur. Verderop ligt de authentieke rode quinta met haar torentjes in de zon, de nieuwe appartementen en alles is rustig calmo calmo...

'In 'Water' graag', zei ik toen ze me vroeg waar ik wilde slapen. Want zo voel ik me hier: als een vis in het water. Straks ga ik de maaltijd die ik met Manuela maakte rustig opeten in de zon op mijn balkon. Appartement 'Water' ziet eruit zoals de rest hier: rustig, stijlvol en harmonieus. Het is óók de binnenhuisarchitect gelukt, bedenk ik me. Vlakbij is Praia de Armação de Pêra, met de golven van de Atlantische Oceaan. Ik ga nog even een duik nemen, voordat de zon ondergaat.

Vanaf

 384

Tenuta Su Vrau

Op aanraden van Ciriaco ben ik vandaag onderweg naar het historische dorpje Posada. Zijn trots, Tenuta Su Vrau, is mijn vakantieadresje voor deze week. Na het ontvangst van de hele familie Carzedda gisteravond sliep ik als een roosje op mijn kamer. Omdat de boerderij op een heuvel ligt, genoot ik 's ochtends al van een adembenemend uitzicht op Posada. Nu is het tijd om dat middeleeuwse schoon van dichtbij te aanschouwen.

Ik rijd langzaam over het landweggetje vanaf Su Vrau en neem het schilderachtige landschap in me op. Dan vangt het heldere blauwe water van de zee in de verte mijn blik. Met dat vergezicht, dwalen mijn gedachten af naar de tips die de eigenaar me eerder vandaag gaf… Een zonnig dagje doorbrengen op het strand was daar één van: “Je waant je er echt op een tropisch plekje Eliza. Je vindt het vast prachtig!” Hij heeft mij in ieder geval genoeg ideeën gegeven hoe ik mijn dagen het beste kan invullen! Bijvoorbeeld door een kijkje te nemen bij de typisch Sardijnse kaasfabriek of juist ontspanning op te zoeken bij het zwembad van de boerderij. Na die inspirerende gedachtegang focus ik me weer op het hobbelweggetje voor me. Maar nu eerst… cultuur snuiven in Posada!

Vanaf

 561

Sirenis Seaview Country Club

Genieten? Dat kan in het luxe Hotel Sirenis Seaview Country Club. Hier zijn alle faciliteiten aanwezig om zonder zorgen te kunnen ontspannen van een welverdiende vakantie. Dit 4-sterrenhotel biedt 2 zwembaden, een zonneterras, veel sportmogelijkheden en een spa. Terwijl de kids zich vermaken in het grote waterpark Sirenis Aqualand kun jij eindelijk dat boek uitlezen waar je al zo lang op wacht. Trek? Geen probleem! In een van de 4 restaurants die Hotel Sirenis Seaview Country Club biedt, is er voor ieder wat wils. Zie jij dit wel zitten? Boek dan snel jouw vakantie naar Hotel Sirenis Seaview Country Club!

Vanaf

 857